Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Алое Каланхоевич Чингачгук про відкриття ринку землі в Україні
<p style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть новий концерт – дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow">«Дизель шоу»</a> 2019 випуск 69 від 20.12.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Всі готуються до Нового року</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найбільше свято в цьому році у даішників, адже тепер у них так багато приводів оштрафувати неуважного водія! Особливо їх обрадувало останнє нововведення: обов'язкове використання дитячих крісел при перевезенні маленьких дітей.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Звичайній українській сім'ї не пощастило зустріти даішника перед самим Новим роком. Він був у святковому настрої. Вони – не дуже... Дивіться в гумористичній мініатюрі «Дизель шоу», як чоловік намагається переконати даішника в тому, що його низенька дружина не повинна їздити в дитячому кріслі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Відкриття ринку землі в Україні</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новий законопроєкт підняв хвилю невдоволення в суспільстві. Люди протестують проти відкриття ринку землі. Різні ток-шоу запрошують експертів і обговорюють, чи дійсно це така велика проблема для України? У гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» 2019 ви побачите типовий приклад такої програми. Корінний житель Америки Алое Каланхоевич Чингачгук і гість з Ізраїлю Абрам Мойсейович поділяться своїми думками про доцільність цього кроку. Чому єврей вважає, що головна проблема – це араби, і як вони пов'язані з ринком землі в Україні? Дивіться гумористичну мініатюру «Дизель шоу» онлайн!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>На що здатна любляча бабуся?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Бабуся проводжала родичів на потяг і так захопилася, що побігла за вагоном! На що здатна старенька, яка готує по десять страв із картоплі і годує діда лососем? Не пропустіть веселий номер, що розповідає про безмежну любов бабусі до єдиного онука! Старенька відчуває, що жити їй залишилося недовго, тому вона хоче якомога більше часу провести з улюбленими родичами. Чи так уже слабка бабуля? Дивіться онлайн в шоу «Дизель шоу» 2019 випуск 69 від 20.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-68">«Дизель шоу» 2019 випуск 68</a>.</span></p>

Алое Каланхоевич Чингачгук про відкриття ринку землі в Україні

Всі випуски | 2019

Алое Каланхоевич Чингачгук про відкриття ринку землі в Україні

Не пропустіть новий концерт – дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 69 від 20.12.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Всі готуються до Нового року

Найбільше свято в цьому році у даішників, адже тепер у них так багато приводів оштрафувати неуважного водія! Особливо їх обрадувало останнє нововведення: обов'язкове використання дитячих крісел при перевезенні маленьких дітей.

Звичайній українській сім'ї не пощастило зустріти даішника перед самим Новим роком. Він був у святковому настрої. Вони – не дуже... Дивіться в гумористичній мініатюрі «Дизель шоу», як чоловік намагається переконати даішника в тому, що його низенька дружина не повинна їздити в дитячому кріслі.

 

Відкриття ринку землі в Україні

Новий законопроєкт підняв хвилю невдоволення в суспільстві. Люди протестують проти відкриття ринку землі. Різні ток-шоу запрошують експертів і обговорюють, чи дійсно це така велика проблема для України? У гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» 2019 ви побачите типовий приклад такої програми. Корінний житель Америки Алое Каланхоевич Чингачгук і гість з Ізраїлю Абрам Мойсейович поділяться своїми думками про доцільність цього кроку. Чому єврей вважає, що головна проблема – це араби, і як вони пов'язані з ринком землі в Україні? Дивіться гумористичну мініатюру «Дизель шоу» онлайн!

 

На що здатна любляча бабуся?

Бабуся проводжала родичів на потяг і так захопилася, що побігла за вагоном! На що здатна старенька, яка готує по десять страв із картоплі і годує діда лососем? Не пропустіть веселий номер, що розповідає про безмежну любов бабусі до єдиного онука! Старенька відчуває, що жити їй залишилося недовго, тому вона хоче якомога більше часу провести з улюбленими родичами. Чи так уже слабка бабуля? Дивіться онлайн в шоу «Дизель шоу» 2019 випуск 69 від 20.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Дизель шоу» 2019 випуск 68.