Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Новий рік із дизелями: Дід Мороз із запізненням та дитяче «Що? Де? Коли?»
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Улюблені дизелі підготували для вас неймовірний сюрприз – новорічний випуск гумористичної програми <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019">«Дизель шоу» 2019</a> випуск 70 від 31.12.2019. Зустрічайте новий 2020 рік із танцями, співами та жартами в компанії першокласних коміків!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чекали, чекали та нарешті дочекалися: Дід Мороз прийшов до сім’ї 3 січня</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Головні атрибути новорічної ночі – зелена красуня та Дід Мороз зі Снігуронькою. Проте якщо ялинку можна просто купити та милуватися нею, зимових гостей потрібно дуже довго чекати через їхній напружений графік. У гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» (31.12.2019) Дід Мороз трошки запізнився та прийшов до діток 3 січня та ще о 4 ранку! Реакція голови сімейства дуже красномовна… Дивіться далі, щоб побачити, як нахабний Дід Мороз «вибивав» гроші з розлюченого сімейства.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як до Нового року готуються татусі?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У нашій країні звикли до того, що тільки жінка, як бджілка, готується до святкування Нового року. Стіл, прикраси, подарунки, домашня атмосфера – усе це на тендітних плечах прекрасної половини людства. Але в 70 випуску новорічного «Дизель шоу» 2019 ви побачите, як троє татусів шукатимуть спосіб потішити близьких. Хтось замовив найкращі подарунки та планує влаштувати дорогу вечірку, хтось здивує екологічно чистим конструктором, а хтось – подарунковим папером, украденими іграшками та алкогольним амбре! Залишайтеся з нами – дивіться 70 випуск «Дизель шоу».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Прикрашання ялинки перетворилося на дитяче «Що? Де? Коли?»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Процес прикрашання новорічної зеленої красуні у звичайній сім’ї може перетворитися в справжнісіньке шоу, якщо дитина мучить дорослих занадто великою кількістю дивних питань:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>Для чого прикрашати ялинку?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Чому люди взагалі ставлять вдома різдвяне дерево?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>Якби ялинки святкували б Новий рік, вони б теж вбивали людину та ставили її в помешканні?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн новорічний випуск «Дизель шоу» 2019 випуск 70 від 31.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, як «викрутилися» дорослі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/dizelshow/2019/vypusk-69">«Дизель шоу» 2019 випуск 69</a>.</span></p>

Новий рік із дизелями: Дід Мороз із запізненням та дитяче «Що? Де? Коли?»

Всі випуски | 2019

Новий рік із дизелями: Дід Мороз із запізненням та дитяче «Що? Де? Коли?»

Улюблені дизелі підготували для вас неймовірний сюрприз – новорічний випуск гумористичної програми «Дизель шоу» 2019 випуск 70 від 31.12.2019. Зустрічайте новий 2020 рік із танцями, співами та жартами в компанії першокласних коміків!

Чекали, чекали та нарешті дочекалися: Дід Мороз прийшов до сім’ї 3 січня

Головні атрибути новорічної ночі – зелена красуня та Дід Мороз зі Снігуронькою. Проте якщо ялинку можна просто купити та милуватися нею, зимових гостей потрібно дуже довго чекати через їхній напружений графік. У гумористичній мініатюрі «Дизель шоу» (31.12.2019) Дід Мороз трошки запізнився та прийшов до діток 3 січня та ще о 4 ранку! Реакція голови сімейства дуже красномовна… Дивіться далі, щоб побачити, як нахабний Дід Мороз «вибивав» гроші з розлюченого сімейства.

Як до Нового року готуються татусі?

У нашій країні звикли до того, що тільки жінка, як бджілка, готується до святкування Нового року. Стіл, прикраси, подарунки, домашня атмосфера – усе це на тендітних плечах прекрасної половини людства. Але в 70 випуску новорічного «Дизель шоу» 2019 ви побачите, як троє татусів шукатимуть спосіб потішити близьких. Хтось замовив найкращі подарунки та планує влаштувати дорогу вечірку, хтось здивує екологічно чистим конструктором, а хтось – подарунковим папером, украденими іграшками та алкогольним амбре! Залишайтеся з нами – дивіться 70 випуск «Дизель шоу».

Прикрашання ялинки перетворилося на дитяче «Що? Де? Коли?»

Процес прикрашання новорічної зеленої красуні у звичайній сім’ї може перетворитися в справжнісіньке шоу, якщо дитина мучить дорослих занадто великою кількістю дивних питань:

  • Для чого прикрашати ялинку?
  • Чому люди взагалі ставлять вдома різдвяне дерево?
  • Якби ялинки святкували б Новий рік, вони б теж вбивали людину та ставили її в помешканні?

Дивіться онлайн новорічний випуск «Дизель шоу» 2019 випуск 70 від 31.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, як «викрутилися» дорослі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Дизель шоу» 2019 випуск 69.