Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Бангкок: як розбагатіти на мідіях?
<p>Ведучі серіалу Особливості національної роботи 10 випуск 1 сезон відправляться у Бангкок.</p><p>Андрій на новій роботі буде добувати пальмовий сік, з якого виготовляються місцеві ласощі. Для цього ведучому Особливостей національного роботи доведеться згадати дитинство і полазити по деревах. А ще Андрій побуває на плантації, де вирощуються мідії, та навчиться їх виловлювати.</p><p>Руслан, в свою чергу, буде виготовляти парасольки. Це почесна професія, тому ведучому програми Особливості національної роботи доведеться прикласти зусиль. Руслану дуже сподобалася його нова роботодателька, але при більш близькому знайомстві його чекав неприємний сюрприз.</p><p>Дивіться у програмі Особливості національної роботи 10 випуск 1 сезон, як ведучі впоралися зі своїми новими обов'язками.</p>

Бангкок: як розбагатіти на мідіях?

Всі випуски | Сезон 1

Бангкок: як розбагатіти на мідіях?

Ведучі серіалу Особливості національної роботи 10 випуск 1 сезон відправляться у Бангкок.

Андрій на новій роботі буде добувати пальмовий сік, з якого виготовляються місцеві ласощі. Для цього ведучому Особливостей національного роботи доведеться згадати дитинство і полазити по деревах. А ще Андрій побуває на плантації, де вирощуються мідії, та навчиться їх виловлювати.

Руслан, в свою чергу, буде виготовляти парасольки. Це почесна професія, тому ведучому програми Особливості національної роботи доведеться прикласти зусиль. Руслану дуже сподобалася його нова роботодателька, але при більш близькому знайомстві його чекав неприємний сюрприз.

Дивіться у програмі Особливості національної роботи 10 випуск 1 сезон, як ведучі впоралися зі своїми новими обов'язками.