Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як знайти хорошу роботу в Камбоджі та залишитися живим?
<p>У серіалі Особливості національної роботи 2 випуск 1 сезон ведучі Андрій Зрожевський і Руслан Ханумак вирушили до Королівства Камбоджа. Одна з найбідніших в світі країн запропонувала нашим ведучим безліч складних робіт, які вони точно запам`ятають. Андрію в цьому випуску програми Особливості національної роботи довелося відправитися до розпліднику крокодилів і заглянути небезпечним рептиліям у пащу.</p><p>А Руслан буде рубати ліс. Один нюанс: дерев на цій території практично не залишилося, тому вирубка є незаконною.</p><p>Інший цікавий рід діяльності, який освоїть Андрій в програмі Особливості національної роботи випуск 2 - це збирання сарани. У Камбоджі ці комахи є делікатесом, тому на них можна непогано заробити.</p><p>Хто скільки заробив і на що витратив гроші - дивіться у програмі Особливості національної роботи 2 випуск 1 сезон.</p>

Як знайти хорошу роботу в Камбоджі та залишитися живим?

Всі випуски | Сезон 1

Як знайти хорошу роботу в Камбоджі та залишитися живим?

У серіалі Особливості національної роботи 2 випуск 1 сезон ведучі Андрій Зрожевський і Руслан Ханумак вирушили до Королівства Камбоджа. Одна з найбідніших в світі країн запропонувала нашим ведучим безліч складних робіт, які вони точно запам`ятають. Андрію в цьому випуску програми Особливості національної роботи довелося відправитися до розпліднику крокодилів і заглянути небезпечним рептиліям у пащу.

А Руслан буде рубати ліс. Один нюанс: дерев на цій території практично не залишилося, тому вирубка є незаконною.

Інший цікавий рід діяльності, який освоїть Андрій в програмі Особливості національної роботи випуск 2 - це збирання сарани. У Камбоджі ці комахи є делікатесом, тому на них можна непогано заробити.

Хто скільки заробив і на що витратив гроші - дивіться у програмі Особливості національної роботи 2 випуск 1 сезон.