Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як заробляють на життя заможні люди Сайгона?
<p>У програмі Особливості національної роботи 4 випуск 1 сезон ведучі опанують нові професії.</p><p>Андрій ловитиме щурів на пальмах. Тільки ось залізти на дерево без сходів виявилося не так просто, а засунути руку в нору - ще й неприємно.</p><p>Іншому ведучому серіалу Особливості національної роботи Руслану довелося відправитися на околицю Сайгона, щоб навчитися ремонтувати джонкі - традиційне китайське та в'єтнамське судно. Як виявилося, його роботодавець - дуже заможна людина, хоча зовні по ньому й не скажеш.</p><p>Дивіться подробиці нових пригод Андрія і Руслана в програмі Особливості національної роботи 4 випуск 1 сезон</p><p><br></p>

Як заробляють на життя заможні люди Сайгона?

Всі випуски | Сезон 1

Як заробляють на життя заможні люди Сайгона?

У програмі Особливості національної роботи 4 випуск 1 сезон ведучі опанують нові професії.

Андрій ловитиме щурів на пальмах. Тільки ось залізти на дерево без сходів виявилося не так просто, а засунути руку в нору - ще й неприємно.

Іншому ведучому серіалу Особливості національної роботи Руслану довелося відправитися на околицю Сайгона, щоб навчитися ремонтувати джонкі - традиційне китайське та в'єтнамське судно. Як виявилося, його роботодавець - дуже заможна людина, хоча зовні по ньому й не скажеш.

Дивіться подробиці нових пригод Андрія і Руслана в програмі Особливості національної роботи 4 випуск 1 сезон