Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Страх та огида у Мумбаї
<p>У програмі Особливості національної роботи 5 випуск 1 сезон ведучі вирушили до Індії. Андрій буде розвозити гарячі обіди-даббо по домівках. У цей час його колега по Особливостям національної роботи Руслан займеться збором пластикових пляшок у трущобах.</p><p>А наступний робочий день в Особливостях національної роботи принесе нашим ведучим нові випробування. Андрій, приїхавши на наступну роботу, просто жахнувся: йому дали прати дуже брудну білизну, переважно - з лікарень. Щоб речі стали чистими, їх доводиться по 30 разів ударяти об каміння.</p><p>Дивіться у програмі Особливості національної роботи 5 випуск 1 сезон, як Андрій і Руслан збирали сміття на звалищі та прали у міських каналах.</p>

Страх та огида у Мумбаї

Всі випуски | Сезон 1

Страх та огида у Мумбаї

У програмі Особливості національної роботи 5 випуск 1 сезон ведучі вирушили до Індії. Андрій буде розвозити гарячі обіди-даббо по домівках. У цей час його колега по Особливостям національної роботи Руслан займеться збором пластикових пляшок у трущобах.

А наступний робочий день в Особливостях національної роботи принесе нашим ведучим нові випробування. Андрій, приїхавши на наступну роботу, просто жахнувся: йому дали прати дуже брудну білизну, переважно - з лікарень. Щоб речі стали чистими, їх доводиться по 30 разів ударяти об каміння.

Дивіться у програмі Особливості національної роботи 5 випуск 1 сезон, як Андрій і Руслан збирали сміття на звалищі та прали у міських каналах.