Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таїланд: відмити слона і зібрати мішок чаю
<p>Цього разу ведучі програми Особливості національної роботи 8 випуск 1 сезон будуть заробляти гроші в духовній столиці Таїланду - Чіанграї. Руслан стане особистим стилістом для слона: тварину треба помити та зробити йому педикюр.</p><p>Андрій же відправився на чайні плантації на висоті 1000 м над рівнем моря. Його помічницями у 8 випуску Особливостей національної роботи стали жінки з племені акха - стародавнього китайського народу. За зміну ведучому потрібно назбирати цілий мішок чаю.</p><p>Як Андрій і Руслан впоралися зі своїми завданнями - дивіться Особливості національної роботи 8 випуск 1 сезон онлайн</p>

Таїланд: відмити слона і зібрати мішок чаю

Всі випуски | Сезон 1

Таїланд: відмити слона і зібрати мішок чаю

Цього разу ведучі програми Особливості національної роботи 8 випуск 1 сезон будуть заробляти гроші в духовній столиці Таїланду - Чіанграї. Руслан стане особистим стилістом для слона: тварину треба помити та зробити йому педикюр.

Андрій же відправився на чайні плантації на висоті 1000 м над рівнем моря. Його помічницями у 8 випуску Особливостей національної роботи стали жінки з племені акха - стародавнього китайського народу. За зміну ведучому потрібно назбирати цілий мішок чаю.

Як Андрій і Руслан впоралися зі своїми завданнями - дивіться Особливості національної роботи 8 випуск 1 сезон онлайн