Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чим харчувалися Руслан та Андрій у Південній Кореї
<p>Ведучі програми Особливості національної роботи 9 випуск 1 сезон Андрій та Руслан поїхали до столиці Південної Кореї Сеул, незважаючи на попередження про наближення тайфуна.</p><p>Руслан відправився на узбережжя. Його роботодавцями виявилися легендарні корейські поринальниці, які шукають дари моря на глибині до 20 метрів.</p><p>А поки Руслан насолоджується морськими видами, інший ведучий Особливостей національної роботи Андрій працює вантажником на ринку. Йому довелося напружитися і потягати товар на собі.</p><p>Дивіться подробиці пригод Андрія та Руслана в серіалі Особливості національної роботи 9 випуск 1 сезон</p>

Чим харчувалися Руслан та Андрій у Південній Кореї

Всі випуски | Сезон 1

Чим харчувалися Руслан та Андрій у Південній Кореї

Ведучі програми Особливості національної роботи 9 випуск 1 сезон Андрій та Руслан поїхали до столиці Південної Кореї Сеул, незважаючи на попередження про наближення тайфуна.

Руслан відправився на узбережжя. Його роботодавцями виявилися легендарні корейські поринальниці, які шукають дари моря на глибині до 20 метрів.

А поки Руслан насолоджується морськими видами, інший ведучий Особливостей національної роботи Андрій працює вантажником на ринку. Йому довелося напружитися і потягати товар на собі.

Дивіться подробиці пригод Андрія та Руслана в серіалі Особливості національної роботи 9 випуск 1 сезон