Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Китайська провінція Далі: таксі на мулах і ловля риби птахами
<p>У новому випуску Особливостей національного роботи-2 сезон ведучі вирушили в китайську провінцію Дали. Вона вважається уособленням традицій нації.</p><p>Першим на роботу прийшов Андрій. Робота - ловити рибу, але тільки на цей раз замість вудочок будуть баклани. Це старовинний спосіб лову риби, ось тільки як з ним впорається ведучий?</p><p>Руслану ж випала можливість попрацювати таксистом. Але не на машині, а на конях! Єдина незручність - тварина має норовливий характер!</p><p>Скільки ж грошей заробили Андрій на ловлі риби і Руслан на візництві - дивіться онлайн в програмі Особливості національної роботи-2</p>

Китайська провінція Далі: таксі на мулах і ловля риби птахами

Всі випуски | Сезон 2

Китайська провінція Далі: таксі на мулах і ловля риби птахами

У новому випуску Особливостей національного роботи-2 сезон ведучі вирушили в китайську провінцію Дали. Вона вважається уособленням традицій нації.

Першим на роботу прийшов Андрій. Робота - ловити рибу, але тільки на цей раз замість вудочок будуть баклани. Це старовинний спосіб лову риби, ось тільки як з ним впорається ведучий?

Руслану ж випала можливість попрацювати таксистом. Але не на машині, а на конях! Єдина незручність - тварина має норовливий характер!

Скільки ж грошей заробили Андрій на ловлі риби і Руслан на візництві - дивіться онлайн в програмі Особливості національної роботи-2