Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шрі-Ланка: унікальна ланкійська рибалка та видобуток місячного каменю
<p>Зустрічайте ведучих програми Особливості національної роботи-2 випуск 10 в Коломбо - неофіційній столиці Шрі-Ланки.</p><p>Національний символ Шрі-Ланки - ловля риби на жердині. Щоранку рибалки підіймаються на свою іменну палицю, щоб ловити рибу без наживки, тільки підсікаючи. Таким незвичайним способом і довелося ловити рибу Андрію!</p><p>Руслан же в пошуках нової роботи запізнився до роботодавця на цілих 4 години! Але просте "вибачте" повернуло йому роботу! На цей раз Руслан буде обробляти рис, щоб підготувати його на продаж в тому вигляді, до якого ми звикли. Для цього рис повинен пройти кілька стадій обробки. Це досить таки дорогий бізнес, але роботодавцю його виробництво окупається з лишком.</p><p>Як працювалося ведучим - дивіться онлайн в програмі Особливості національної роботи 2 сезон онлайн</p>

Шрі-Ланка: унікальна ланкійська рибалка та видобуток місячного каменю

Всі випуски | Сезон 2

Шрі-Ланка: унікальна ланкійська рибалка та видобуток місячного каменю

Зустрічайте ведучих програми Особливості національної роботи-2 випуск 10 в Коломбо - неофіційній столиці Шрі-Ланки.

Національний символ Шрі-Ланки - ловля риби на жердині. Щоранку рибалки підіймаються на свою іменну палицю, щоб ловити рибу без наживки, тільки підсікаючи. Таким незвичайним способом і довелося ловити рибу Андрію!

Руслан же в пошуках нової роботи запізнився до роботодавця на цілих 4 години! Але просте "вибачте" повернуло йому роботу! На цей раз Руслан буде обробляти рис, щоб підготувати його на продаж в тому вигляді, до якого ми звикли. Для цього рис повинен пройти кілька стадій обробки. Це досить таки дорогий бізнес, але роботодавцю його виробництво окупається з лишком.

Як працювалося ведучим - дивіться онлайн в програмі Особливості національної роботи 2 сезон онлайн