Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Малайзія: чистильник каналізації та мавпяче свавілля
<p>На острові Пенанг, що знаходиться в Малайзії, ведучі Особливостей національного роботи-2 випуску 11 вирушили опановувати нові посади.</p><p>Андрій в перший же день на острові Пенанг відправився на роботу з очищення каналізації. Оплата була не за час, а за кількість піднятих речей із дна. Це досить популярна робота і малайці на ній заробляють непогані гроші. З дна каналізації часом можна дістати унікальні речі!</p><p>Руслан же відправився в центр реабілітації орангутангів, щоб стати їх наглядачем. Приматів потрібно годувати, доглядати за ними і стежити за їх безпекою. Але і самому слід триматися напоготовві, оскільки вони все ж дикі тварини.</p><p>А також, як створюють цеглу і доглядають за хворими черепахами - дивіться у новому випуску програми Особливості національної роботи сезон 2</p>

Малайзія: чистильник каналізації та мавпяче свавілля

Всі випуски | Сезон 2

Малайзія: чистильник каналізації та мавпяче свавілля

На острові Пенанг, що знаходиться в Малайзії, ведучі Особливостей національного роботи-2 випуску 11 вирушили опановувати нові посади.

Андрій в перший же день на острові Пенанг відправився на роботу з очищення каналізації. Оплата була не за час, а за кількість піднятих речей із дна. Це досить популярна робота і малайці на ній заробляють непогані гроші. З дна каналізації часом можна дістати унікальні речі!

Руслан же відправився в центр реабілітації орангутангів, щоб стати їх наглядачем. Приматів потрібно годувати, доглядати за ними і стежити за їх безпекою. Але і самому слід триматися напоготовві, оскільки вони все ж дикі тварини.

А також, як створюють цеглу і доглядають за хворими черепахами - дивіться у новому випуску програми Особливості національної роботи сезон 2