Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Малайзія: делікатеси, вирощені в гнилих пальмах
<p>Дивіться у програмі Особливості національної роботи сезон 2, чи зможе Андрій з'їсти малайзійський делікатес, і для чого ведучі спустилися в найбільшу печеру на острові.</p><p>Андрію дісталася робота вирощувати в дереві личинки жука. Оскільки це місцевий делікатес, на ньому власник бізнесу непогано заробляє. Для вирощування личинок потрібно зрубати пальму, в отвори посадити жуків і чекати, поки вилупляться личинки.</p><p>А Руслан темі часом зайнявся будівництвом плотів. На новій роботі йому надали можливість змайструвати власний пліт. Чи впорався він Стакі завданням?</p><p>Дивіться подробиці того, як працювали ведучі на нових роботах онлайн у випуску особливості національної роботи-2.</p>

Малайзія: делікатеси, вирощені в гнилих пальмах

Всі випуски | Сезон 2

Малайзія: делікатеси, вирощені в гнилих пальмах

Дивіться у програмі Особливості національної роботи сезон 2, чи зможе Андрій з'їсти малайзійський делікатес, і для чого ведучі спустилися в найбільшу печеру на острові.

Андрію дісталася робота вирощувати в дереві личинки жука. Оскільки це місцевий делікатес, на ньому власник бізнесу непогано заробляє. Для вирощування личинок потрібно зрубати пальму, в отвори посадити жуків і чекати, поки вилупляться личинки.

А Руслан темі часом зайнявся будівництвом плотів. На новій роботі йому надали можливість змайструвати власний пліт. Чи впорався він Стакі завданням?

Дивіться подробиці того, як працювали ведучі на нових роботах онлайн у випуску особливості національної роботи-2.