Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Непал: унікальна професія портера
<p>В Особливостях національної роботи-2 випуску 4 ведучі вирушили в нову країну - Непал. Ця держава розташована в Гімалаях і живе за своїми законами. Наприклад, чоловікам офіційно дозволено багатожонство, а в робочому тижні є тільки один вихідний - субота.</p><p>Першим на роботу влаштувався Андрій. Йому дісталася робота з будівництва місцевих осель з ... гною биків. Оскільки в країні був сильний землетрус, багато жителів вирішили перебратися в маленькі будиночки, зроблені традиційним методом.</p><p>Руслану ж в Особливостях національної роботи-2 дісталася унікальна робота Гімалаїв - поттер. Полягає вона в тому, щоб розносити продукти по домівках, які знаходяться високо в горах.</p><p>Ще одна робота, на якій Андрій наблизився до таїнства культури країни - робити співаючі чаші. Для виготовлення однієї чаші в кузні потрібно зробити мінімум 1000 ударів!</p><p>Дивіться у програмі Особливості національної роботи сезон 2 випуск 4, як ведучі справлялися з новими посадами</p>

Непал: унікальна професія портера

Всі випуски | Сезон 2

Непал: унікальна професія портера

В Особливостях національної роботи-2 випуску 4 ведучі вирушили в нову країну - Непал. Ця держава розташована в Гімалаях і живе за своїми законами. Наприклад, чоловікам офіційно дозволено багатожонство, а в робочому тижні є тільки один вихідний - субота.

Першим на роботу влаштувався Андрій. Йому дісталася робота з будівництва місцевих осель з ... гною биків. Оскільки в країні був сильний землетрус, багато жителів вирішили перебратися в маленькі будиночки, зроблені традиційним методом.

Руслану ж в Особливостях національної роботи-2 дісталася унікальна робота Гімалаїв - поттер. Полягає вона в тому, щоб розносити продукти по домівках, які знаходяться високо в горах.

Ще одна робота, на якій Андрій наблизився до таїнства культури країни - робити співаючі чаші. Для виготовлення однієї чаші в кузні потрібно зробити мінімум 1000 ударів!

Дивіться у програмі Особливості національної роботи сезон 2 випуск 4, як ведучі справлялися з новими посадами