Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шрі Ланка: незвичайні речі з кокосу і мистецтво управляти слоном
<p>Нові професії в програмі Особливості національної роботи-2 випуск 5.</p><p>На цей раз ведучих вітала Шрі Ланка. Андрій вирушив на свою нову роботу. Роботодавець загнав його в басейнз застояною водою, в якій роками вимочуються кокоси. Як відомо, на Шрі Ланці з кокосів роблять безліч речей. Андрію ж дісталося виробництво щіток для унітазу!</p><p>У той же час Руслан прийшов на плантацію кориці. Які тонкощі виробництва пізнав ведучий?</p><p>Ще одна професію, яку вдалося освоїти Руслану, це доглядати за слонами. Досвід поводження зі слонами у ведучого вже є, але йому дісталося вибаглива слониха.</p><p>Дивіться у програмі Особливості національної роботи-2 випуск 5: що підчепив в гниючій воді Андрій на своїй новій роботі, майстер-клас по збиранню кориці від Русика і навіщо ведучому знадобився слон?</p>

Шрі Ланка: незвичайні речі з кокосу і мистецтво управляти слоном

Всі випуски | Сезон 2

Шрі Ланка: незвичайні речі з кокосу і мистецтво управляти слоном

Нові професії в програмі Особливості національної роботи-2 випуск 5.

На цей раз ведучих вітала Шрі Ланка. Андрій вирушив на свою нову роботу. Роботодавець загнав його в басейнз застояною водою, в якій роками вимочуються кокоси. Як відомо, на Шрі Ланці з кокосів роблять безліч речей. Андрію ж дісталося виробництво щіток для унітазу!

У той же час Руслан прийшов на плантацію кориці. Які тонкощі виробництва пізнав ведучий?

Ще одна професію, яку вдалося освоїти Руслану, це доглядати за слонами. Досвід поводження зі слонами у ведучого вже є, але йому дісталося вибаглива слониха.

Дивіться у програмі Особливості національної роботи-2 випуск 5: що підчепив в гниючій воді Андрій на своїй новій роботі, майстер-клас по збиранню кориці від Русика і навіщо ведучому знадобився слон?