Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Джакарта: як заробити гроші в найбіднішому мегаполісі Азії
<p>Нова країна в Особливостях національної роботи-2 випуск 8 - Індонезія та її столиця Джакарта. Вона вважається найбіднішим мегаполісом в Азії. Яку ж роботу знайдуть там ведучі?</p><p>На цей раз Андрій на новій роботі випробував дикий страх - йому довелося ловити змій і варанів. Навіщо босу знадобилися ці рептилії і що він з ними робив - дивіться в програмі!</p><p>А також ще одна цікава професія - виробник оберегів. Цей оберіг робиться у вигляді ляльок в зріст людини, а то і вище. Для чого - розкажуть у програмі.</p><p>Руслан на цей раз пережив на роботі приниження. Його відправили чистити каналізацію!</p><p>Як все відбувалося - дивіться програму Особливості національної роботи-2 випуск 8</p>

Джакарта: як заробити гроші в найбіднішому мегаполісі Азії

Всі випуски | Сезон 2

Джакарта: як заробити гроші в найбіднішому мегаполісі Азії

Нова країна в Особливостях національної роботи-2 випуск 8 - Індонезія та її столиця Джакарта. Вона вважається найбіднішим мегаполісом в Азії. Яку ж роботу знайдуть там ведучі?

На цей раз Андрій на новій роботі випробував дикий страх - йому довелося ловити змій і варанів. Навіщо босу знадобилися ці рептилії і що він з ними робив - дивіться в програмі!

А також ще одна цікава професія - виробник оберегів. Цей оберіг робиться у вигляді ляльок в зріст людини, а то і вище. Для чого - розкажуть у програмі.

Руслан на цей раз пережив на роботі приниження. Його відправили чистити каналізацію!

Як все відбувалося - дивіться програму Особливості національної роботи-2 випуск 8