Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Куала-Лумпур: небезпеки кокосового бізнесу та пригоди на фермі страусів
<p>Дивіться у новому випуску програми Особливості національної роботи сезон 2 випуску 9 нові пригоди ведучих! Малайзія - країна, в яку на цей раз відправилися працювати Андрій та Руслані. І перше місце роботи, на яке вирушив Руслан - це ферма з вирощування кокосів. Роботодавець виявився магнатом у цій справі. Головна умова роботи - збити дві тисячі кокос і стежити, щоб він не впав на голову. Виготовляти з них будуть олію.</p><p>Андрій же відправився на іншу ферму - по вирощуванню страусів. Ці птахи досить сильні і агресивні, але вони бояться тих, хто вище їх. Андрію потрібно позбирати яйця страусів і не нарватися на гнів птиці!</p><p>Як провідні заробляли гроші в Куала-Лумпурі - дивіться 9 випуск програми Особливості національної роботи 2 сезон</p>

Куала-Лумпур: небезпеки кокосового бізнесу та пригоди на фермі страусів

Всі випуски | Сезон 2

Куала-Лумпур: небезпеки кокосового бізнесу та пригоди на фермі страусів

Дивіться у новому випуску програми Особливості національної роботи сезон 2 випуску 9 нові пригоди ведучих! Малайзія - країна, в яку на цей раз відправилися працювати Андрій та Руслані. І перше місце роботи, на яке вирушив Руслан - це ферма з вирощування кокосів. Роботодавець виявився магнатом у цій справі. Головна умова роботи - збити дві тисячі кокос і стежити, щоб він не впав на голову. Виготовляти з них будуть олію.

Андрій же відправився на іншу ферму - по вирощуванню страусів. Ці птахи досить сильні і агресивні, але вони бояться тих, хто вище їх. Андрію потрібно позбирати яйця страусів і не нарватися на гнів птиці!

Як провідні заробляли гроші в Куала-Лумпурі - дивіться 9 випуск програми Особливості національної роботи 2 сезон