Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лос-Анджелес: Андрій перетворився на сексуальну офіціантку
<p><strong>Лос-Анджелес - місто культових фільмів, емігрантів і постійних землетрусів. Але Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський приїхали сюди зовсім не заради кіно.</strong></p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 10 від 10.05.2018 Андрій та Олег нарешті потрапили в Місто Ангелів - місце, де збуваються мрії.</p> <p>Олег працював у величезній компанії, яка робить аеростати та дирижаблі для всього світу. Йому довелося мати справу з настільки дорогим обладнанням, що будь-яка помилка може стати останньою. Адже у разі помилки він не зможе розплатитися навіть за крихітну детальку... Дивіться, як провідний Особливості національної роботи збирав приладову панель для літаючого гіганта!</p> <p>У Андрія робочий день почався ближче до ночі. Він так сподівався потрапити на знімальний майданчик, а в підсумку опинився... в якійсь забігайлівці, відомій своїми сексуальними офіціантками. Начальниця пояснила, що через велику кількість відвідувачів їй не вистачає робочих рук. Так що Андрію довелося надіти спідницю, ролики і приєднатися до струнких рядів красунь-офіціанток. Не пропустіть унікальне видовище у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 10!</p> <p>А ще українські ведучі в Лос-Анджелесі збирали величезні гарбузи і оживляли мертвих тварин. Дізнайтеся подробиці у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 10 від 10.05.2018!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-9" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9</a></p>

Лос-Анджелес: Андрій перетворився на сексуальну офіціантку

Всі випуски | Сезон 3

Лос-Анджелес: Андрій перетворився на сексуальну офіціантку

Лос-Анджелес - місто культових фільмів, емігрантів і постійних землетрусів. Але Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський приїхали сюди зовсім не заради кіно.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 10 від 10.05.2018 Андрій та Олег нарешті потрапили в Місто Ангелів - місце, де збуваються мрії.

Олег працював у величезній компанії, яка робить аеростати та дирижаблі для всього світу. Йому довелося мати справу з настільки дорогим обладнанням, що будь-яка помилка може стати останньою. Адже у разі помилки він не зможе розплатитися навіть за крихітну детальку... Дивіться, як провідний Особливості національної роботи збирав приладову панель для літаючого гіганта!

У Андрія робочий день почався ближче до ночі. Він так сподівався потрапити на знімальний майданчик, а в підсумку опинився... в якійсь забігайлівці, відомій своїми сексуальними офіціантками. Начальниця пояснила, що через велику кількість відвідувачів їй не вистачає робочих рук. Так що Андрію довелося надіти спідницю, ролики і приєднатися до струнких рядів красунь-офіціанток. Не пропустіть унікальне видовище у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 10!

А ще українські ведучі в Лос-Анджелесі збирали величезні гарбузи і оживляли мертвих тварин. Дізнайтеся подробиці у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 10 від 10.05.2018!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9