Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вашингтон: Олег миє асфальт шампунем
<p>Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський вирушили на роботу до міста США, яке охороняється найбільше - Вашингтон. Тут немає нічних клубів і стоповерховий хмарочосів, зате політиків - більше, ніж будь-де.</p> <p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 3 сезон</strong></a><strong> випуск 11 від 12.05.2018 ведучі шукали пригоди в столиці США. </strong></p> <p>У цьому місті приймаються великі рішення всесвітнього масштабу. Треба очікувати, що і роботи тут теж серйозні. А чи так це - дізнайтеся у передачі Особливості національної роботи 3 сезон.</p> <p>Андрій вирушив на роботу в гаражний кооператив. Але в даному випадку це зовсім не ті гаражі, до яких ми звикли. Не кожен день зустрічаєш СТО, де спокійнісінько стоять старовинні автомобілі, кожен з яких коштує по півмільйона доларів США! Виявляється, на новому місці роботи Андрія ремонтують машини місцевих політиків. Багато хто з них купує вінтажні авто «для душі». Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11, як Зрожевський доторкнувся до шикарного життя.</p> <p>А ось Олег працював на уряд США... В якійсь мірі. Український ведучий мив асфальт перед Конгресом. Питною водою і шампунем. Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11, як Олег стежив за чистотою американської столиці.</p> <p>Хто дав Олегу зброю? Як живуть американські пенсіонери? Не пропустіть все найцікавіше у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11 від 12.05.2018 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-10" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон 10 випуск</a></p>

Вашингтон: Олег миє асфальт шампунем

Всі випуски | Сезон 3

Вашингтон: Олег миє асфальт шампунем

Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський вирушили на роботу до міста США, яке охороняється найбільше - Вашингтон. Тут немає нічних клубів і стоповерховий хмарочосів, зате політиків - більше, ніж будь-де.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11 від 12.05.2018 ведучі шукали пригоди в столиці США.

У цьому місті приймаються великі рішення всесвітнього масштабу. Треба очікувати, що і роботи тут теж серйозні. А чи так це - дізнайтеся у передачі Особливості національної роботи 3 сезон.

Андрій вирушив на роботу в гаражний кооператив. Але в даному випадку це зовсім не ті гаражі, до яких ми звикли. Не кожен день зустрічаєш СТО, де спокійнісінько стоять старовинні автомобілі, кожен з яких коштує по півмільйона доларів США! Виявляється, на новому місці роботи Андрія ремонтують машини місцевих політиків. Багато хто з них купує вінтажні авто «для душі». Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11, як Зрожевський доторкнувся до шикарного життя.

А ось Олег працював на уряд США... В якійсь мірі. Український ведучий мив асфальт перед Конгресом. Питною водою і шампунем. Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11, як Олег стежив за чистотою американської столиці.

Хто дав Олегу зброю? Як живуть американські пенсіонери? Не пропустіть все найцікавіше у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 11 від 12.05.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон 10 випуск