Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Альбукерке: Андрій займається обдурюванням
<p>Ви коли-небудь чули про славне місто Альбукерке? Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський теж нічого не знали аж до сьогоднішнього дня.</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 12 від 19.05.2018 Олег і Андрюха відкрили для себе найбільший населений пункт Нью-Мексико - Альбукерке. Це місто здається дуже тихим і спокійним, проте в горах ховаються секретні лабораторії військових.</p> <p><strong>Українські ведучі познайомилися з індіанцями і бойскаутами, і ще невідомо, хто з них страшніший! Дізнайтеся подробиці в шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12.</strong></p> <p>Олег вирушив на роботу в резервацію індіанців. Його бос виявилася милою бабусею, яка зовсім не збиралася знімати з нього скальп. Так що простий буковинський хлопець Шевчук надів фартух і відправився пекти традиційний хліб індіанців - паху. Чим відрізняється індіанських хліб від українського? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12.</p> <p>А ось Андрій працював на традиційному щорічному фестивалі повітряних куль. У нього була дуже відповідальне завдання - готувати кулі до польоту. Не забувайте, що від цього залежить безпека учасників. Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон 12 випуск від 19.05.2018, як він впорався з цим завданням.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-11" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон 11 випуск</a></p>

Альбукерке: Андрій займається обдурюванням

Всі випуски | Сезон 3

Альбукерке: Андрій займається обдурюванням

Ви коли-небудь чули про славне місто Альбукерке? Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський теж нічого не знали аж до сьогоднішнього дня.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12 від 19.05.2018 Олег і Андрюха відкрили для себе найбільший населений пункт Нью-Мексико - Альбукерке. Це місто здається дуже тихим і спокійним, проте в горах ховаються секретні лабораторії військових.

Українські ведучі познайомилися з індіанцями і бойскаутами, і ще невідомо, хто з них страшніший! Дізнайтеся подробиці в шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12.

Олег вирушив на роботу в резервацію індіанців. Його бос виявилася милою бабусею, яка зовсім не збиралася знімати з нього скальп. Так що простий буковинський хлопець Шевчук надів фартух і відправився пекти традиційний хліб індіанців - паху. Чим відрізняється індіанських хліб від українського? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12.

А ось Андрій працював на традиційному щорічному фестивалі повітряних куль. У нього була дуже відповідальне завдання - готувати кулі до польоту. Не забувайте, що від цього залежить безпека учасників. Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон 12 випуск від 19.05.2018, як він впорався з цим завданням.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон 11 випуск