Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сан-Дієго: доглядач для морських котиків і професійний ловець метеликів
<p>Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський вирушили в один з найкомфортніших для проживання міст США. Це не Нью-Йорк і не Лос-Анджелес, це - Сан-Дієго.</p> <p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 3 сезон</strong></a><strong> випуск 13 від 26.05.2018 ведучі працювали в тому місті, де кожна десята сім'я володіє яхтою, а квартири можуть коштувати дорожче, ніж деякі острови. Але робота на них чекала зовсім не для багатіїв.</strong></p> <p>Бос Олега виявився дуже дивним хлопцем в надувному крузі на шиї. Що ж це робота така дивна біля Тихого океану? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 13!</p> <p>Олег працював наглядачем за морськими котиками. Роботка, треба сказати, неважка і не дуже активна: сидиш собі, дивишся за тим, як вони лежать на березі. Іноді трапляються задираки, які намагаються зав'язати бійку. Ось тут-то і потрібен доглядач: стежити за тим, щоб на лежбище морських котиків завжди був порядок. Не пропустіть одну з найбільш незвичайних професій Америки у програмі Особливості національної роботи 3 сезон!</p> <p>У Андрія була більш звична робота: він влаштувався на ферму. У його боса є принцип - не використовувати при вирощуванні овочів ніякої хімії. Тут все настільки натуральне і корисне, що можна їсти навіть... квіти.</p> <p>А ще Олег ремонтував дошки для професійного серфінгу, а Андрій - ловив метеликів. Так-так, прямо як в дитинстві! Тільки на його роботі метеликам потрібно було клеїти бирки і давати номери. Дивіться детально в програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 13 від 26.05.2018!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-12" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12</a></p>

Сан-Дієго: доглядач для морських котиків і професійний ловець метеликів

Всі випуски | Сезон 3

Сан-Дієго: доглядач для морських котиків і професійний ловець метеликів

Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський вирушили в один з найкомфортніших для проживання міст США. Це не Нью-Йорк і не Лос-Анджелес, це - Сан-Дієго.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 13 від 26.05.2018 ведучі працювали в тому місті, де кожна десята сім'я володіє яхтою, а квартири можуть коштувати дорожче, ніж деякі острови. Але робота на них чекала зовсім не для багатіїв.

Бос Олега виявився дуже дивним хлопцем в надувному крузі на шиї. Що ж це робота така дивна біля Тихого океану? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 13!

Олег працював наглядачем за морськими котиками. Роботка, треба сказати, неважка і не дуже активна: сидиш собі, дивишся за тим, як вони лежать на березі. Іноді трапляються задираки, які намагаються зав'язати бійку. Ось тут-то і потрібен доглядач: стежити за тим, щоб на лежбище морських котиків завжди був порядок. Не пропустіть одну з найбільш незвичайних професій Америки у програмі Особливості національної роботи 3 сезон!

У Андрія була більш звична робота: він влаштувався на ферму. У його боса є принцип - не використовувати при вирощуванні овочів ніякої хімії. Тут все настільки натуральне і корисне, що можна їсти навіть... квіти.

А ще Олег ремонтував дошки для професійного серфінгу, а Андрій - ловив метеликів. Так-так, прямо як в дитинстві! Тільки на його роботі метеликам потрібно було клеїти бирки і давати номери. Дивіться детально в програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 13 від 26.05.2018!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 12