Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Х'юстон: картини з праху і наслідки урагану
<p><strong>Х'юстон, у нас проблеми! Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук знайшли роботу в місті, де вирішується будь-яке питання.</strong></p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 9 від 28.04.2018 Андрій та Олег політали на гелікоптері, доторкнулися до праху померлих і боролися зі сміттям.</p> <p>Х'юстон по праву вважається одним з найкрасивіших міст Америки. Звідки тоді на вулицях взялися купи сміття?</p> <p>Олег працював стихійним ліквідатором. Він допомагав своєму босові усувати наслідки урагану «Харві», який став причиною катастрофічних руйнувань по всій південно-східній частині Техасу. Російський опозиціонер Антон поїхав в США, коли зрозумів, що в рідній країні людині його поглядів залишатися небезпечно. В Америці він почав допомагати людям, які втратили свої будинки через ураган. Антон швидко і досить недорого відновлював житла людей, тому його спочатку благодійна справа швидко перетворилася на непоганий маленький бізнес. Олег на власні очі побачив наслідки справжнього стихійного лиха - подивіться і ви у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9.</p> <p>У Андрія в Х'юстоні було кілька незвичайних робіт. Спочатку він став помічником ковбоя, потім - художника. Незважаючи на багато обставлений будинок, творець відмовився йому платити. Адже звідки у бідного художника гроші?</p> <p>Бос Зрожевського виявився незвичайним творцем, адже він малює свої картини за допомогою... людського праху! Дізнайтеся подробиці у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9 від 28.04.2018</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-8" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 8</a></p>

Х'юстон: картини з праху і наслідки урагану

Всі випуски | Сезон 3

Х'юстон: картини з праху і наслідки урагану

Х'юстон, у нас проблеми! Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук знайшли роботу в місті, де вирішується будь-яке питання.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9 від 28.04.2018 Андрій та Олег політали на гелікоптері, доторкнулися до праху померлих і боролися зі сміттям.

Х'юстон по праву вважається одним з найкрасивіших міст Америки. Звідки тоді на вулицях взялися купи сміття?

Олег працював стихійним ліквідатором. Він допомагав своєму босові усувати наслідки урагану «Харві», який став причиною катастрофічних руйнувань по всій південно-східній частині Техасу. Російський опозиціонер Антон поїхав в США, коли зрозумів, що в рідній країні людині його поглядів залишатися небезпечно. В Америці він почав допомагати людям, які втратили свої будинки через ураган. Антон швидко і досить недорого відновлював житла людей, тому його спочатку благодійна справа швидко перетворилася на непоганий маленький бізнес. Олег на власні очі побачив наслідки справжнього стихійного лиха - подивіться і ви у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9.

У Андрія в Х'юстоні було кілька незвичайних робіт. Спочатку він став помічником ковбоя, потім - художника. Незважаючи на багато обставлений будинок, творець відмовився йому платити. Адже звідки у бідного художника гроші?

Бос Зрожевського виявився незвичайним творцем, адже він малює свої картини за допомогою... людського праху! Дізнайтеся подробиці у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 9 від 28.04.2018

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 8