Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Нью-Йорк: голий гітарист і ловля єнота
<p>Великий американський сезон починається! Олег Шевчук та Андрій Зрожевський вирушили підкорювати Сполучені Штати.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 1 від 03.03.2018 ведучі вирушили в Нью-Йорк. Бюджет цього міста більше, ніж у багатьох країн, але чи зможуть тут заробити два українця? Дивіться у шоу Особливості національної роботи.</p><p>Олег і Андрій, як зазвичай, отримали конверти з адресами та іменами роботодавців. На цей раз Зрожевський отримав незвичайний лист – у його конверті була назва сайту. Цей інтернет-ресурс допомагає знаходити працівників на годину. Завдання можуть бути різними: хтось просить закидати поліцейського тухлими яйцями, а комусь потрібна допомога в ремонті. На щастя, Андрію дісталася досить цивільна робота: його запросили як помічника по домашніх справах.</p><p>Босом Андрія в Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1 виявився художник на ім'я Мікеланджело. Він виїхав з рідного Ірану в Америку, бо любить гарненько випити. У цьому Андрій зміг переконатися сам по страшному безладу в будинку. Спочатку робота здалася йому дуже легкою - поміняти колесо, прибратися у дворі ... Але потім ведучого проекту очікував дуже неприємний сюрприз. Який - дізнайтеся просто зараз у шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1.</p><p>Олег не знав, чого очікувати від своєї нової роботи. Він потрапив у квартиру доброзичливого чоловіка, який вручив йому гітару! Здається, Олегу в цьому випуску Особливості національної роботи пощастило: йому дісталася цікава творча робота.</p><p>Але потім виявилося, що у його роботодавця Роберта є деякі дивні особливості. Навіщо він видав Олегу гантелі? Чому для гітариста так важливо мати хорошу фізичну форму? Ще більше Шевчук здивувався, коли йому видали робочу форму - труси! На що підписався Олег? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1 від 03.03.2018</p>

Нью-Йорк: голий гітарист і ловля єнота

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Нью-Йорк: голий гітарист і ловля єнота

Великий американський сезон починається! Олег Шевчук та Андрій Зрожевський вирушили підкорювати Сполучені Штати.

У шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1 від 03.03.2018 ведучі вирушили в Нью-Йорк. Бюджет цього міста більше, ніж у багатьох країн, але чи зможуть тут заробити два українця? Дивіться у шоу Особливості національної роботи.

Олег і Андрій, як зазвичай, отримали конверти з адресами та іменами роботодавців. На цей раз Зрожевський отримав незвичайний лист – у його конверті була назва сайту. Цей інтернет-ресурс допомагає знаходити працівників на годину. Завдання можуть бути різними: хтось просить закидати поліцейського тухлими яйцями, а комусь потрібна допомога в ремонті. На щастя, Андрію дісталася досить цивільна робота: його запросили як помічника по домашніх справах.

Босом Андрія в Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1 виявився художник на ім'я Мікеланджело. Він виїхав з рідного Ірану в Америку, бо любить гарненько випити. У цьому Андрій зміг переконатися сам по страшному безладу в будинку. Спочатку робота здалася йому дуже легкою - поміняти колесо, прибратися у дворі ... Але потім ведучого проекту очікував дуже неприємний сюрприз. Який - дізнайтеся просто зараз у шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1.

Олег не знав, чого очікувати від своєї нової роботи. Він потрапив у квартиру доброзичливого чоловіка, який вручив йому гітару! Здається, Олегу в цьому випуску Особливості національної роботи пощастило: йому дісталася цікава творча робота.

Але потім виявилося, що у його роботодавця Роберта є деякі дивні особливості. Навіщо він видав Олегу гантелі? Чому для гітариста так важливо мати хорошу фізичну форму? Ще більше Шевчук здивувався, коли йому видали робочу форму - труси! На що підписався Олег? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1 від 03.03.2018