Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Остін: техаська повітряна доставка і голе мистецтво
<p><strong>Великий американський сезон триває! Олег Шевчук та Андрій Зрожевський вирушили до Техасу – найбільш озброєного штату Америки. Тут потрібно бути напоготові.</strong></p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 2 від 10.03.2018 ведучі шукали роботу в Остіні – найнезвичайнішому американському мегаполісі. Тут звичайні нічні розборки, а фермери мають рушниці. Так що в Техасі ведучим потрібно не тільки попрацювати, а й залишитися неушкодженими.</p> <p>Ведучий Особливості національної роботи Андрій Зрожевський влаштувався на роботу в серйозну контору - він це зрозумів, як тільки побачив загородження з колючим дротом. Головне, щоб його не втягнули в щось протизаконне.</p> <p>Андрій в проекті Особливості національної роботи випуск 2 зайнявся перевезенням посилок ... по повітрю! Він вперше побачив настільки маленькі і легкі літаки. Один дорослий чоловік може легко пересунути такий літальний апаратик з місця на місце. Андрія трохи напружив той факт, що він поняття не має про вміст запечатаних посилок... Що довелося перевозити ведучому Особливості національної роботи? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p>Бос Андрія Стю настільки звик літати, що зовсім перестав користуватися наземним транспортом. За словами Стю, управляти літальним апаратом простіше, ніж мікроавтобусом. Зрожевському довелося переконатися в цьому на власному досвіді - в програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 2 український ведучий вперше сів за штурвал літака!</p> <p>Олег Шевчук побачив на власні очі, що таке «гребти гроші лопатою». Він влаштувався на завод із переробки кольорових металів. Хто завгодно може здати свій металобрухт сюди, потрібно тільки надати водійське посвідчення і кредитку. Хочете дізнатися, що відбувається з використаними банками від напоїв? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 2 від 10.03.2018 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-1" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1</a></p>

Остін: техаська повітряна доставка і голе мистецтво

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Остін: техаська повітряна доставка і голе мистецтво

Великий американський сезон триває! Олег Шевчук та Андрій Зрожевський вирушили до Техасу – найбільш озброєного штату Америки. Тут потрібно бути напоготові.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 2 від 10.03.2018 ведучі шукали роботу в Остіні – найнезвичайнішому американському мегаполісі. Тут звичайні нічні розборки, а фермери мають рушниці. Так що в Техасі ведучим потрібно не тільки попрацювати, а й залишитися неушкодженими.

Ведучий Особливості національної роботи Андрій Зрожевський влаштувався на роботу в серйозну контору - він це зрозумів, як тільки побачив загородження з колючим дротом. Головне, щоб його не втягнули в щось протизаконне.

Андрій в проекті Особливості національної роботи випуск 2 зайнявся перевезенням посилок ... по повітрю! Він вперше побачив настільки маленькі і легкі літаки. Один дорослий чоловік може легко пересунути такий літальний апаратик з місця на місце. Андрія трохи напружив той факт, що він поняття не має про вміст запечатаних посилок... Що довелося перевозити ведучому Особливості національної роботи? Дізнайтеся прямо зараз!

Бос Андрія Стю настільки звик літати, що зовсім перестав користуватися наземним транспортом. За словами Стю, управляти літальним апаратом простіше, ніж мікроавтобусом. Зрожевському довелося переконатися в цьому на власному досвіді - в програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 2 український ведучий вперше сів за штурвал літака!

Олег Шевчук побачив на власні очі, що таке «гребти гроші лопатою». Він влаштувався на завод із переробки кольорових металів. Хто завгодно може здати свій металобрухт сюди, потрібно тільки надати водійське посвідчення і кредитку. Хочете дізнатися, що відбувається з використаними банками від напоїв? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 2 від 10.03.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 1