Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чикаго: секрети бейсболу і обійми за гроші
<p>Ведучі Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук розкрили секрети американського бейсболу і покаталися на лімузині. Готуйтеся до пригод в Чикаго!</p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 5 від 31.03.2018 Андрюха і Олег вирушили до міста, яке вважається третьою столицею Америки. Які роботи спробували хлопці в Чикаго? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p>Олег спробував себе в ролі водія лімузина. Він жодного разу в житті не мав справу з настільки шикарними автомобілями. На щастя, йому нагодився досвід водіння фури з причепом - габарити лімузина здалися йому не такими вже й страшними.</p> <p>Як виявилося, лімодрайвер - це не просто водій. Людина за кермом лімузина повинна мати бездоганний смак і манери. Чи відповідає Олег таким високим стандартам? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 5.</p> <p>Андрію дісталася дуже незвичайна робота. Виявляється, у США існують професійні обіймальники! Такі фахівці з'явилися після Великої депресії, коли багато людей розчарувалися в житті. Їм потрібна була підтримка і дружнє плече. Тоді-то і придумали цю незвичну професію... Треба всього лише вислухати проблеми людини і обійняти її.</p> <p>Андрій настільки захопився рішенням чужих бід, що навіть спробував посватати одну із клієнток своєму кумові! Чи впорався Зрожевський із незвичайною роботою? Дізнайтеся у програмі Особливості національної роботи 3 сезон 5 випуск від 31.03.2018 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-4" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон 4 випуск</a></p>

Чикаго: секрети бейсболу і обійми за гроші

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чикаго: секрети бейсболу і обійми за гроші

Ведучі Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук розкрили секрети американського бейсболу і покаталися на лімузині. Готуйтеся до пригод в Чикаго!

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 5 від 31.03.2018 Андрюха і Олег вирушили до міста, яке вважається третьою столицею Америки. Які роботи спробували хлопці в Чикаго? Дізнайтеся прямо зараз!

Олег спробував себе в ролі водія лімузина. Він жодного разу в житті не мав справу з настільки шикарними автомобілями. На щастя, йому нагодився досвід водіння фури з причепом - габарити лімузина здалися йому не такими вже й страшними.

Як виявилося, лімодрайвер - це не просто водій. Людина за кермом лімузина повинна мати бездоганний смак і манери. Чи відповідає Олег таким високим стандартам? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 5.

Андрію дісталася дуже незвичайна робота. Виявляється, у США існують професійні обіймальники! Такі фахівці з'явилися після Великої депресії, коли багато людей розчарувалися в житті. Їм потрібна була підтримка і дружнє плече. Тоді-то і придумали цю незвичну професію... Треба всього лише вислухати проблеми людини і обійняти її.

Андрій настільки захопився рішенням чужих бід, що навіть спробував посватати одну із клієнток своєму кумові! Чи впорався Зрожевський із незвичайною роботою? Дізнайтеся у програмі Особливості національної роботи 3 сезон 5 випуск від 31.03.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон 4 випуск