Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Лас-Вегас: тільки робота і ніяких ігор
<p><strong>Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук нарешті потрапили в Мекку азартних ігор - Лас-Вегас. Це дивовижне місто, в якому протягом п'яти хвилин можна стати мільйонером або втратити все до останньої копійки. Саме тут проводиться церемонія вручення порно-Оскара. Тут можна одружитися за п'ять хвилин і знайти будь-які пригоди на свою голову.</strong></p> <p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон</a> випуск 6 від 07.04.2018 ведучі приїхали в одне з найвідоміших міст світу. Незважаючи на юний вік, Лас-Вегас встиг стати світовим центром розваг.</p> <p>Однак Андрюха і Олег приїхали не за пригодами, а за нормальною роботою. Тому їм довелося перетнути пустелю, навчитися справлятися з незнайомою технікою і трохи забруднити руки. Як вони з цим впоралися? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 6.</p> <p>Андрій працював наглядачем у кемпінгу, куди приїжджають мандрівники на трейлерах. Український ведучий був вражений, наскільки величезними бувають кемпери - справжні будинки на колесах. Та тільки йому дісталася робота не дуже престижна. Яка? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Особливості національної роботи 3 сезон.</p> <p>А ось Олег у Лас-Вегасі працював... трактористом. Досить несподівано для світового центру розваг, правда?</p> <p>Американці схиблені на техніці безпеки. Перед тим, як допустити Олега до роботи, йому провели інструктаж з техніки безпеки, перевірили рівень алкоголю в крові і змусили підписати величезну кількість документів ... Невже ця робота така небезпечна? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 6 від 07.04.2018 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-5" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 5</a></p>

Лас-Вегас: тільки робота і ніяких ігор

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1

Лас-Вегас: тільки робота і ніяких ігор

Андрюха Зрожевський і Олег Шевчук нарешті потрапили в Мекку азартних ігор - Лас-Вегас. Це дивовижне місто, в якому протягом п'яти хвилин можна стати мільйонером або втратити все до останньої копійки. Саме тут проводиться церемонія вручення порно-Оскара. Тут можна одружитися за п'ять хвилин і знайти будь-які пригоди на свою голову.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 6 від 07.04.2018 ведучі приїхали в одне з найвідоміших міст світу. Незважаючи на юний вік, Лас-Вегас встиг стати світовим центром розваг.

Однак Андрюха і Олег приїхали не за пригодами, а за нормальною роботою. Тому їм довелося перетнути пустелю, навчитися справлятися з незнайомою технікою і трохи забруднити руки. Як вони з цим впоралися? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 6.

Андрій працював наглядачем у кемпінгу, куди приїжджають мандрівники на трейлерах. Український ведучий був вражений, наскільки величезними бувають кемпери - справжні будинки на колесах. Та тільки йому дісталася робота не дуже престижна. Яка? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Особливості національної роботи 3 сезон.

А ось Олег у Лас-Вегасі працював... трактористом. Досить несподівано для світового центру розваг, правда?

Американці схиблені на техніці безпеки. Перед тим, як допустити Олега до роботи, йому провели інструктаж з техніки безпеки, перевірили рівень алкоголю в крові і змусили підписати величезну кількість документів ... Невже ця робота така небезпечна? Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 6 від 07.04.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 5