Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чикаго: Андрій і Олег виховують собак і людей
<p>Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський шукають собі пригоди в Чикаго - місті мафіозних угруповань, блюзу і величезних хмарочосів.</p> <p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3 " target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 3 сезон</strong></a><strong> 8 випуск від 21.04.2018 Олег і Андрій спілкувалися з хорошими собаками і складними людьми.</strong></p> <p>Олег влаштувався на роботу в так званий «собачий дитячий сад». Справа в тому, що в Чикаго багато людей не можуть дозволити собі завести чотирилапого улюбленця через те, що з ранку до ночі пропадають на роботі. Такі «дитсадки» стали справжнім порятунком для собачників, які не хочуть залишати улюбленців одних. Вдень вони залишають своїх чотириногих друзів собачим няням, які весь день стежать за собаками, годують їх і вигулюють.</p> <p>Це дійсно схоже на справжній дитячий садок - хтось б'ється, хтось грається, когось заспокоює вихователь. Дивіться у програмі Особливості національної роботи випуск 8, як Олег працював нянею для собак.</p> <p>Андрій влаштувався на радіо асистентом зірки. Його завдання - зустріти відомого репера Рубі Мена, привезти його в офіс і провести з ним прямий ефір. Проблема в тому, що у репера дуже важкий характер - він не на жарт розлютився на свого асистента на запізнення! Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 8 від 21.04.2018 на сайті Teleportal.ua, як Андрій шукав спільну мову з Рубі Меном.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-3/vypusk-7" target="_blank">Особливості національної роботи 3 сезон випуск 7</a></p>

Чикаго: Андрій і Олег виховують собак і людей

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чикаго: Андрій і Олег виховують собак і людей

Олег Шевчук і Андрюха Зрожевський шукають собі пригоди в Чикаго - місті мафіозних угруповань, блюзу і величезних хмарочосів.

У програмі Особливості національної роботи 3 сезон 8 випуск від 21.04.2018 Олег і Андрій спілкувалися з хорошими собаками і складними людьми.

Олег влаштувався на роботу в так званий «собачий дитячий сад». Справа в тому, що в Чикаго багато людей не можуть дозволити собі завести чотирилапого улюбленця через те, що з ранку до ночі пропадають на роботі. Такі «дитсадки» стали справжнім порятунком для собачників, які не хочуть залишати улюбленців одних. Вдень вони залишають своїх чотириногих друзів собачим няням, які весь день стежать за собаками, годують їх і вигулюють.

Це дійсно схоже на справжній дитячий садок - хтось б'ється, хтось грається, когось заспокоює вихователь. Дивіться у програмі Особливості національної роботи випуск 8, як Олег працював нянею для собак.

Андрій влаштувався на радіо асистентом зірки. Його завдання - зустріти відомого репера Рубі Мена, привезти його в офіс і провести з ним прямий ефір. Проблема в тому, що у репера дуже важкий характер - він не на жарт розлютився на свого асистента на запізнення! Дивіться у програмі Особливості національної роботи 3 сезон випуск 8 від 21.04.2018 на сайті Teleportal.ua, як Андрій шукав спільну мову з Рубі Меном.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Особливості національної роботи 3 сезон випуск 7