Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Амазонія: якими напоями догодити імператору?
<p>Ведучі шоу «Особливості національної роботи» шукали пригоди в одному з найнебезпечніших місць планети — в Амазонії. Чи вдалось Андрію й Олегу заробити хоч щось і залишитися живими? Дивіться за мить!</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> 14 випуск від 02.03.2019 Андрюха й Олежка вирішили випробувати долю в Амазонії. Ця «подорож» буде однією з найскладніших, бо частина цього континенту покрита джунглями. Скільки ж небезпеки приховують ці тропічні ліси: кровожерливі комахи, загрозливі хижаки і важкий природний клімат. Але є одне унікальне явище, яке може допомогти або зашкодити відчайдухам, — неконтактні племена, які звикли жити наодинці з природою й у повній ізоляції від людей. Дізнайтесь у шоу «Особливості національної роботи» 14 випуск, які пригоди знайшли Олег і Андрій.</p> <p><strong>Пивовар інків</strong></p> <p>У шоу «Особливості національної роботи» 14 випуск Андрюня освоїв варіння старовинного напою Амазонії. Чича — це слабоалкогольний трунок, який дещо схожий на пиво. Вживали його переважно племена, які жили в тропічній частині континенту. Так вони рятувалися від несамовитої спеки і втамовували спрагу. Андрій Зрожевський розслабився, мовляв, це найпрекрасніша робота, яку тільки можна уявити. Але в проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон він пройшов крізь вогонь і воду, аби приготувати чичу. Якщо ви теж хочете отримати рецепт древнього напою і приготувати його, дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 14 випуск.</p> <p><strong>Збирач кави</strong></p> <p>Олега Шевчука в 14 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон нове місце роботи змусило поринути в глибоке дитинство. Сад, де Олежка працював, сильно нагадував село його бабусі. Щоправда, замість вишневих садів коло хати, на нього чекали кавові плантації. Ведучий шоу «Особливості національної роботи» в 14 випуску був впевнений, робота буде максимально нудною. Але розрадив його набридливе заняття власник кавових садів сеньйор Рікардо. Тут вони вже мали купу часу на теревені. Олежка так розговорився, що ненароком бовкнув зайвого. Як відреагує сеньйор Рікардо на таку зухвалість? Не гайте часу — перегляньте 14 випуск від 02.03.2019 проекту «Особливості національної роботи» 4 сезон на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-13">«Особливості національної роботи» 4 сезон 13 випуск</a>.</p>

Амазонія: якими напоями догодити імператору?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 4
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Амазонія: якими напоями догодити імператору?

Ведучі шоу «Особливості національної роботи» шукали пригоди в одному з найнебезпечніших місць планети — в Амазонії. Чи вдалось Андрію й Олегу заробити хоч щось і залишитися живими? Дивіться за мить!

У проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 14 випуск від 02.03.2019 Андрюха й Олежка вирішили випробувати долю в Амазонії. Ця «подорож» буде однією з найскладніших, бо частина цього континенту покрита джунглями. Скільки ж небезпеки приховують ці тропічні ліси: кровожерливі комахи, загрозливі хижаки і важкий природний клімат. Але є одне унікальне явище, яке може допомогти або зашкодити відчайдухам, — неконтактні племена, які звикли жити наодинці з природою й у повній ізоляції від людей. Дізнайтесь у шоу «Особливості національної роботи» 14 випуск, які пригоди знайшли Олег і Андрій.

Пивовар інків

У шоу «Особливості національної роботи» 14 випуск Андрюня освоїв варіння старовинного напою Амазонії. Чича — це слабоалкогольний трунок, який дещо схожий на пиво. Вживали його переважно племена, які жили в тропічній частині континенту. Так вони рятувалися від несамовитої спеки і втамовували спрагу. Андрій Зрожевський розслабився, мовляв, це найпрекрасніша робота, яку тільки можна уявити. Але в проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон він пройшов крізь вогонь і воду, аби приготувати чичу. Якщо ви теж хочете отримати рецепт древнього напою і приготувати його, дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 14 випуск.

Збирач кави

Олега Шевчука в 14 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон нове місце роботи змусило поринути в глибоке дитинство. Сад, де Олежка працював, сильно нагадував село його бабусі. Щоправда, замість вишневих садів коло хати, на нього чекали кавові плантації. Ведучий шоу «Особливості національної роботи» в 14 випуску був впевнений, робота буде максимально нудною. Але розрадив його набридливе заняття власник кавових садів сеньйор Рікардо. Тут вони вже мали купу часу на теревені. Олежка так розговорився, що ненароком бовкнув зайвого. Як відреагує сеньйор Рікардо на таку зухвалість? Не гайте часу — перегляньте 14 випуск від 02.03.2019 проекту «Особливості національної роботи» 4 сезон на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 13 випуск.