Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олежка ледь не склеїв ласти, а Андрюха майже втратив зір
<p>Хтось їздить за кордон відпочивати, а ведучі «Особливості національної роботи» 4 сезон працювати. Цього разу вони випробували на собі закони Панами. Що ж, подивимось, наскільки їм це вдалося.</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> 15 випуск від 09.03.2019 Андрюліка й Олежку занесло до «маленької Іспанії». Саме так називають колишню колонію Панаму. Шукати кращого життя відчайдухи вирішили в найкрасивішому місті країни — Ель-Валве. Ви не повірите, воно розташоване в кратері згаслого вулкана! Саме завдяки цьому місто перетворилося на земний рай. Цікаво, чи стане Ель-Валве едемом для наших ведучих? Дізнайтесь у 15 випуску проекту «Особливості національної роботи» 2019.</p> <p>Олег Шевчук первим шукав райські шляхи до заробітку в Панамі. Проте нова робота виявилася справжнісіньким пеклом, а то й чистилищем. Не розбереш! Схоже на те, що в проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 09.03.2019 місцем роботи Олежки став цвинтар. Слава Богу, як то кажуть, це витівка роботодавця. Він вирішив так пожартувати над бідним Олегом. Насправді, ведучий освоював старовинну й унікальну справу — виробництво кутарсів. Це народне взуття панамців, схоже на наші шльопанці. Дивіться онлайн шоу «Особливості національної роботи» 4 сезон 15 випуск і побачите, Олежка залишився босоніж чи зміг пошити собі пару старовинних капців.</p> <p>Андрій теж не пас задніх і підшукав собі творчу роботу. У 15 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон він перетворився на скульптора-конструктора. Цього разу йому випала можливість бути асистентом найвідомішої людини Панами. Матільдо — майстер, який збирає з відходів різноманітні скульптури: від героїв фільмів до президентів країн. Він доручив Андрюсі дуже серйозно справу: із заліза змайструвати карту Панами! Зрожевський занадто швидко зрадів новій роботі. Матільдо дав йому брудні шурупи, шматки заліза й іншого брухту… Власне кажучи, це і є весь матеріал. Як впорається з цим Андрій? І чи зможе заробити бодай на вечерю?</p> <p>Дивіться онлайн проект «Особливості національної поліції» 4 сезон 15 випуск. Дізнайтеся першими про божевільні панамські пригоди двох відчайдухів!</p> <p>Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vipusk-14">«Особливості національної роботи» 4 сезон 14 випуск</a>.</p>

Олежка ледь не склеїв ласти, а Андрюха майже втратив зір

Всі випуски | Сезон 4

Олежка ледь не склеїв ласти, а Андрюха майже втратив зір

Хтось їздить за кордон відпочивати, а ведучі «Особливості національної роботи» 4 сезон працювати. Цього разу вони випробували на собі закони Панами. Що ж, подивимось, наскільки їм це вдалося.

У проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 15 випуск від 09.03.2019 Андрюліка й Олежку занесло до «маленької Іспанії». Саме так називають колишню колонію Панаму. Шукати кращого життя відчайдухи вирішили в найкрасивішому місті країни — Ель-Валве. Ви не повірите, воно розташоване в кратері згаслого вулкана! Саме завдяки цьому місто перетворилося на земний рай. Цікаво, чи стане Ель-Валве едемом для наших ведучих? Дізнайтесь у 15 випуску проекту «Особливості національної роботи» 2019.

Олег Шевчук первим шукав райські шляхи до заробітку в Панамі. Проте нова робота виявилася справжнісіньким пеклом, а то й чистилищем. Не розбереш! Схоже на те, що в проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон 09.03.2019 місцем роботи Олежки став цвинтар. Слава Богу, як то кажуть, це витівка роботодавця. Він вирішив так пожартувати над бідним Олегом. Насправді, ведучий освоював старовинну й унікальну справу — виробництво кутарсів. Це народне взуття панамців, схоже на наші шльопанці. Дивіться онлайн шоу «Особливості національної роботи» 4 сезон 15 випуск і побачите, Олежка залишився босоніж чи зміг пошити собі пару старовинних капців.

Андрій теж не пас задніх і підшукав собі творчу роботу. У 15 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон він перетворився на скульптора-конструктора. Цього разу йому випала можливість бути асистентом найвідомішої людини Панами. Матільдо — майстер, який збирає з відходів різноманітні скульптури: від героїв фільмів до президентів країн. Він доручив Андрюсі дуже серйозно справу: із заліза змайструвати карту Панами! Зрожевський занадто швидко зрадів новій роботі. Матільдо дав йому брудні шурупи, шматки заліза й іншого брухту… Власне кажучи, це і є весь матеріал. Як впорається з цим Андрій? І чи зможе заробити бодай на вечерю?

Дивіться онлайн проект «Особливості національної поліції» 4 сезон 15 випуск. Дізнайтеся першими про божевільні панамські пригоди двох відчайдухів!

Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 14 випуск.