Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ліберія: від Мауглі до зодчого
<p>Дороге молочне місто, де цілий рік панує літо. Ба більше, це улюблений курорт усіх американських туристів. Вам нічого не нагадує?</p> <p>Нарешті ведучі проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> 17 випуск від 23.03.2019 отримали щасливий квиток до збагачення. У сьогоднішньому випуску Андрій Зрожевський і Олег Шевчук познайомилися із Ліберією. Але не думайте, що хлопці швиденько переїхали до Африки. Ліберія — це однойменний і найбільший туристичний центр Коста-Ріки. Й одне із найдорожчих міст Латинської Америки. Одним словом, земний рай для мешканців і туристів. Та чи змогли Андрюлік і Олежка в 17 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон підкорити екзотичний гонор міста?</p> <p>Першим на роботу вирушив Олежка Шевчук. У проекті «Особливості національної роботи» випуск 17 його робочий день почався ну дуже мокро: у Ліберії якраз почався сезон дощів. Але ніщо не може стати на заваді такому відповідальному працівнику!</p> <p>Те, що чекало на Олега в шоу «Особливості національної роботи» 17 випуск 4 сезон, сталося вперше за всю історію проекту! Він освоював професію риболова в диких джунглях! Схема така: у лісах знайти прісну водойму й на саморобну вудку наловити гору риби. Роботодавець Чалі запевнив Олежку: такої риби, як у джунглях, ніде у світі не знайти! Соковита, ніжна й найсвіжіша. Уже і шлунок буркоче. Та чи вдалося Олегові підкорити водні простори екзотичних лісів? Дивіться онлайн у проекті «Особливості національної роботи» випуск 17.</p> <p>Андрію Зрожевському з роботою пощастило набагато більше, ніж його колезі. Чому? Бо в 17 випуску «Особливості національної роботи» роботодавцем Андрюліка став його ж земляк Стас. Він і допоміг Зрожевському опанувати професію коптильника морепродуктів.</p> <p>Але ведучий «Особливості національної роботи» 4 сезон 17 випуск зашвидко видихнув. Справи з морепродуктами кепські. Чи зміг вирішити ситуацію Андрій?</p> <p><strong>Дивіться онлайн «Особливості національної роботи 17 випуск 4 сезон і дізнайтеся першими, чим закінчилася погоня друзів за грошима?</strong></p> <p>Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vipusk-16">«Особливості національної роботи» 4 сезон 16 випуск</a>.</p>

Ліберія: від Мауглі до зодчого

Всі випуски | Сезон 4

Ліберія: від Мауглі до зодчого

Дороге молочне місто, де цілий рік панує літо. Ба більше, це улюблений курорт усіх американських туристів. Вам нічого не нагадує?

Нарешті ведучі проекту «Особливості національної роботи» 4 сезон 17 випуск від 23.03.2019 отримали щасливий квиток до збагачення. У сьогоднішньому випуску Андрій Зрожевський і Олег Шевчук познайомилися із Ліберією. Але не думайте, що хлопці швиденько переїхали до Африки. Ліберія — це однойменний і найбільший туристичний центр Коста-Ріки. Й одне із найдорожчих міст Латинської Америки. Одним словом, земний рай для мешканців і туристів. Та чи змогли Андрюлік і Олежка в 17 випуску «Особливості національної роботи» 4 сезон підкорити екзотичний гонор міста?

Першим на роботу вирушив Олежка Шевчук. У проекті «Особливості національної роботи» випуск 17 його робочий день почався ну дуже мокро: у Ліберії якраз почався сезон дощів. Але ніщо не може стати на заваді такому відповідальному працівнику!

Те, що чекало на Олега в шоу «Особливості національної роботи» 17 випуск 4 сезон, сталося вперше за всю історію проекту! Він освоював професію риболова в диких джунглях! Схема така: у лісах знайти прісну водойму й на саморобну вудку наловити гору риби. Роботодавець Чалі запевнив Олежку: такої риби, як у джунглях, ніде у світі не знайти! Соковита, ніжна й найсвіжіша. Уже і шлунок буркоче. Та чи вдалося Олегові підкорити водні простори екзотичних лісів? Дивіться онлайн у проекті «Особливості національної роботи» випуск 17.

Андрію Зрожевському з роботою пощастило набагато більше, ніж його колезі. Чому? Бо в 17 випуску «Особливості національної роботи» роботодавцем Андрюліка став його ж земляк Стас. Він і допоміг Зрожевському опанувати професію коптильника морепродуктів.

Але ведучий «Особливості національної роботи» 4 сезон 17 випуск зашвидко видихнув. Справи з морепродуктами кепські. Чи зміг вирішити ситуацію Андрій?

Дивіться онлайн «Особливості національної роботи 17 випуск 4 сезон і дізнайтеся першими, чим закінчилася погоня друзів за грошима?

Пропустили попередній випуск? Не втрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 16 випуск.