Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як Андрюлік сіль добував, а Олежка нитки в'язав
<p>Пригоди ведучих «Особливості національної роботи» ICTV Латинською Америкою заграли новими фарбами. У сьогоднішньому випуску підкорювали найзагадковішу країну континенту — Перу.</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4">«Особливості національної роботи» 4 сезон</a> випуск 20 від 13.04.2019 Андрій та Олег відчули на собі всі принади екзотичної країни, яка відкрила для всього світу помідор і авокадо. Саме тут найбільші плантації кукурудзи й картоплі! А ще перуанці вивели майже 3000 видів орхідей! Не країна, а справжній рай. Та чи змогли Андрюлік і Олежка знайти перуанське щастя? Дивіться вже за мить у шоу «Особливості національної роботи» 20 випуск 4 сезон.</p> <p><strong>Солевар</strong></p> <p>Відчайдушний Андрій Зрожевський у 20 випуску «Особливості національної роботи» першим вирушив на пошуки заробітку. Дорога виявилася дуже складною: стрімкі схили, небезпечні ущелини і важкі скелясті підйоми. Проте Андрюліка ніщо не злякало на шляху до роботи! Лиха прикупивши, він таки знайшов свого роботодавця на «соляній горі». Той потішив Зрожевського: ведучий шоу «Особливості національної роботи» у 20 випуску повинен був освоїти дуже старовинну й унікальну професію перуанців — добувача солі. Чи впорався зі своїм завданням Андрій? Дізнайтеся зовсім скоро.</p> <p><strong>Король альпак</strong></p> <p>Олегу Шевчуку щастить із професією! То він із лялькою ходив вулицями, то збирав коку! У проекті «Особливості національної роботи» 20 випуск від 13.04.2019 йому поталанило не менше. Олежка навчився робити гордість перуанців — нитки, що виготовляють із шерсті альпака. Але для початку його добрі наміри повинні перевірити якимось шаманським способом! Чи пройшов ритуал Олег? Відповідь далі.</p> <p><strong>Чи вдалося улюбленим ведучим заробити бодай копійку і відпочити від важких робочих буднів? Дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 20 від 13.04.2019.</strong></p> <p>Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vipusk-19">«Особливості національної роботи» 4 сезон 19 випуск</a>.</p>

Як Андрюлік сіль добував, а Олежка нитки в'язав

Всі випуски | Сезон 4

Як Андрюлік сіль добував, а Олежка нитки в'язав

Пригоди ведучих «Особливості національної роботи» ICTV Латинською Америкою заграли новими фарбами. У сьогоднішньому випуску підкорювали найзагадковішу країну континенту — Перу.

У проекті «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 20 від 13.04.2019 Андрій та Олег відчули на собі всі принади екзотичної країни, яка відкрила для всього світу помідор і авокадо. Саме тут найбільші плантації кукурудзи й картоплі! А ще перуанці вивели майже 3000 видів орхідей! Не країна, а справжній рай. Та чи змогли Андрюлік і Олежка знайти перуанське щастя? Дивіться вже за мить у шоу «Особливості національної роботи» 20 випуск 4 сезон.

Солевар

Відчайдушний Андрій Зрожевський у 20 випуску «Особливості національної роботи» першим вирушив на пошуки заробітку. Дорога виявилася дуже складною: стрімкі схили, небезпечні ущелини і важкі скелясті підйоми. Проте Андрюліка ніщо не злякало на шляху до роботи! Лиха прикупивши, він таки знайшов свого роботодавця на «соляній горі». Той потішив Зрожевського: ведучий шоу «Особливості національної роботи» у 20 випуску повинен був освоїти дуже старовинну й унікальну професію перуанців — добувача солі. Чи впорався зі своїм завданням Андрій? Дізнайтеся зовсім скоро.

Король альпак

Олегу Шевчуку щастить із професією! То він із лялькою ходив вулицями, то збирав коку! У проекті «Особливості національної роботи» 20 випуск від 13.04.2019 йому поталанило не менше. Олежка навчився робити гордість перуанців — нитки, що виготовляють із шерсті альпака. Але для початку його добрі наміри повинні перевірити якимось шаманським способом! Чи пройшов ритуал Олег? Відповідь далі.

Чи вдалося улюбленим ведучим заробити бодай копійку і відпочити від важких робочих буднів? Дивіться онлайн «Особливості національної роботи» 4 сезон випуск 20 від 13.04.2019.

Якщо ви пропустили попередні випуски, не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Особливості національної роботи» 4 сезон 19 випуск.