Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Казкова фабрика троянд і містичне мистецтво шаманів
<p>Веселі авантюристи Олег Шевчук та Андрій Зрожевський прилетіли до Латинської Америки! У країні харизми, пристрасті й жарких танців ведучих шоу Особливості національної роботи чекали красиві й навіть містичні професії! Вони відвідали величезну фабрику троянд, де мріють хоч на секунду опинитися всі дівчата на планеті, і дізналися, чим живуть квіти до того, як потрапити на прилавки. А також спробували освоїти стародавнє мистецтво шаманів. Хто кого причарував? І що таке «тихе полювання» - дивись у 4 випуску!</p><p><strong>Як виглядає королівство троянд: 4 випуск Особливості національної роботи</strong></p><p>Олежка й Андрюха в шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 від 22.09.2018 подорожують по Еквадору – країні, багатій на нафту, банани та квіти. Саме виробництвом троянд і довелося зайнятися Шевчуку. Разом із ведучим ти побачиш сотні тисяч бутонів, які розкрилися під склепіннями 21 га теплиць! Дізнаєшся, як співробітники «граються» з кольором, щоб отримати найнеймовірніші відтінки, і відкриєш для себе справжню залізну дорогу для троянд! Не пропусти в шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи випуск 4!</p><p><strong>Де ростуть гриби в Еквадорі - розповідає Андрюха Зрожевський в 4 випуску Особливості національної роботи</strong></p><p>Хто на що вчився? Якщо Олежку попалася одна з найбільш естетично приємних робіт, то Зрожевський вирушив ліпити червону цеглу. Задоволення не з кращих – спочатку довелося довбати глину киркою, переносити її на власній спині, а потім... місити руками гній! Як справлявся наш улюблений ведучий? І які претензії висловили йому співробітники? Дивись Особливості національної роботи 4 сезон!</p><p>Другий робочий день теж не дав шансів трохи відпочити. Щоб заробити грошей Андрій вплутався в «тихе полювання». Виявилося, що потрібно всього лише збирати гриби, але де? Серед гірських вершин на висоті понад 3000 м над рівнем моря в національному парку Лас-Кахос. Всього за півкілограма «улову» ведучому проекту Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 платять 5 доларів. Але чи варта ця робота того? Чи зможе Андрій дійти до кінцевої точки без спорядження? І як він захворіє гірською хворобою? Не пропусти в шоу Особливості національної роботи 4 сезон.</p><p>А також дізнайся, як Олег навчався на шамана? І яку перевірку довелося пройти хлопцю і його аурі перед тим, як влаштується на роботу? Для чого потрібно 7 гірких продуктів, 7 солодких продуктів і пляшечка пахощів? Чи зможе їх дістати ведучий на вулицях Еквадору?</p><p>Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 від 22.09.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, як вигнати злих духів і зробити приворот!</p><p><br></p>

Казкова фабрика троянд і містичне мистецтво шаманів

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 4
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Казкова фабрика троянд і містичне мистецтво шаманів

Веселі авантюристи Олег Шевчук та Андрій Зрожевський прилетіли до Латинської Америки! У країні харизми, пристрасті й жарких танців ведучих шоу Особливості національної роботи чекали красиві й навіть містичні професії! Вони відвідали величезну фабрику троянд, де мріють хоч на секунду опинитися всі дівчата на планеті, і дізналися, чим живуть квіти до того, як потрапити на прилавки. А також спробували освоїти стародавнє мистецтво шаманів. Хто кого причарував? І що таке «тихе полювання» - дивись у 4 випуску!

Як виглядає королівство троянд: 4 випуск Особливості національної роботи

Олежка й Андрюха в шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 від 22.09.2018 подорожують по Еквадору – країні, багатій на нафту, банани та квіти. Саме виробництвом троянд і довелося зайнятися Шевчуку. Разом із ведучим ти побачиш сотні тисяч бутонів, які розкрилися під склепіннями 21 га теплиць! Дізнаєшся, як співробітники «граються» з кольором, щоб отримати найнеймовірніші відтінки, і відкриєш для себе справжню залізну дорогу для троянд! Не пропусти в шоу телеканалу ICTV Особливості національної роботи випуск 4!

Де ростуть гриби в Еквадорі - розповідає Андрюха Зрожевський в 4 випуску Особливості національної роботи

Хто на що вчився? Якщо Олежку попалася одна з найбільш естетично приємних робіт, то Зрожевський вирушив ліпити червону цеглу. Задоволення не з кращих – спочатку довелося довбати глину киркою, переносити її на власній спині, а потім... місити руками гній! Як справлявся наш улюблений ведучий? І які претензії висловили йому співробітники? Дивись Особливості національної роботи 4 сезон!

Другий робочий день теж не дав шансів трохи відпочити. Щоб заробити грошей Андрій вплутався в «тихе полювання». Виявилося, що потрібно всього лише збирати гриби, але де? Серед гірських вершин на висоті понад 3000 м над рівнем моря в національному парку Лас-Кахос. Всього за півкілограма «улову» ведучому проекту Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 платять 5 доларів. Але чи варта ця робота того? Чи зможе Андрій дійти до кінцевої точки без спорядження? І як він захворіє гірською хворобою? Не пропусти в шоу Особливості національної роботи 4 сезон.

А також дізнайся, як Олег навчався на шамана? І яку перевірку довелося пройти хлопцю і його аурі перед тим, як влаштується на роботу? Для чого потрібно 7 гірких продуктів, 7 солодких продуктів і пляшечка пахощів? Чи зможе їх дістати ведучий на вулицях Еквадору?

Дивись онлайн Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4 від 22.09.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, як вигнати злих духів і зробити приворот!