Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шевчук став зіркою Еквадору, а Зрожевський - фахівцем у місцевій кухні
<p><strong>Приєднуйся до авантюр Андрюлика Зрожевського й Олежки Шевчука у високогірному Еквадорі! У новому випуску хлопці сміливо оголосили, що перший раз на проекті будуть працювати інтелектуально, а не фізично! Чи не обдурила їх доля?</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> випуск 5 від 29.09.2018 познайомся з містом Кіто – культурним, економічним і політичним центром Еквадору. Кіто неймовірно красивий і розкидаэться не просто в горах, а на сплячому вулкані! Подивимося, чи не розбудить його бурхлива діяльність наших ведучих?</p><p><strong>Зрожевський прибрався для першого робочого дня в проекті Особливості національної роботи випуск 5</strong></p><p>Нарешті адреса боса давала надію, що працювати доведеться в самому серці міста, а не в зубожілому селі! У місці призначення Андрія чекав маленький кіоск. Тут ведучому Особливості національної роботи довелося готувати чіпси. Але зовсім не з традиційної картоплі, а з бананів! Для готування використовують спеціальний сорт – плато – ці банани навіть у стиглому вигляді залишаються твердими й зеленими. А ти знав, що люди почали їсти банани раніше, ніж рис? Дізнайся й інші цікаві факти в проекті ICTV Особливості національної роботи випуск 5.</p><p><strong>А ось Олег насилу дістався до потрібної адреси – до такої висоти хлопець із Буковини не звик. Навіть задихався!</strong></p><p>Олежці в перший робочий день шоу Особливості національної роботи випуск 5 потрібно було нагодувати все Кіто традиційним десертом Еквадору – Пунчеросом! Не пропусти, як ведучий став знаменитістю на пару годин і зробив подвійну святкову виручку свого боса Джоани! Тим самим Олег поставив абсолютний рекорд із продажу ласощів.</p><p><strong>Кіто VS. Чикаго в шоу Особливості національної роботи 4 сезон</strong></p><p>Шевчук дуже хотів стати пивоваром, але довелося чистити взуття перехожим. Йому пощастило – у Чикаго хлопець уже навчився цьому ремеслу. Чим відрізняються техніки чищення взуття в Штатах і Еквадорі? І чому еквадорці зробили американців? Дивись Особливості національної роботи випуск 5!</p><p>Чим займався Андрюлік у другій робочий день? Скільки травм ведучий заробив у новому епізоді? І чому Олег не хотів витрачати свій заробіток? <strong>Дивись онлайн Особливості національної роботи 5 випуск від 29.09.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-4" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4</strong></a><strong>.</strong></p>

Шевчук став зіркою Еквадору, а Зрожевський - фахівцем у місцевій кухні

Всі випуски | Сезон 4

Шевчук став зіркою Еквадору, а Зрожевський - фахівцем у місцевій кухні

Приєднуйся до авантюр Андрюлика Зрожевського й Олежки Шевчука у високогірному Еквадорі! У новому випуску хлопці сміливо оголосили, що перший раз на проекті будуть працювати інтелектуально, а не фізично! Чи не обдурила їх доля?

У шоу Особливості національної роботи 4 сезон випуск 5 від 29.09.2018 познайомся з містом Кіто – культурним, економічним і політичним центром Еквадору. Кіто неймовірно красивий і розкидаэться не просто в горах, а на сплячому вулкані! Подивимося, чи не розбудить його бурхлива діяльність наших ведучих?

Зрожевський прибрався для першого робочого дня в проекті Особливості національної роботи випуск 5

Нарешті адреса боса давала надію, що працювати доведеться в самому серці міста, а не в зубожілому селі! У місці призначення Андрія чекав маленький кіоск. Тут ведучому Особливості національної роботи довелося готувати чіпси. Але зовсім не з традиційної картоплі, а з бананів! Для готування використовують спеціальний сорт – плато – ці банани навіть у стиглому вигляді залишаються твердими й зеленими. А ти знав, що люди почали їсти банани раніше, ніж рис? Дізнайся й інші цікаві факти в проекті ICTV Особливості національної роботи випуск 5.

А ось Олег насилу дістався до потрібної адреси – до такої висоти хлопець із Буковини не звик. Навіть задихався!

Олежці в перший робочий день шоу Особливості національної роботи випуск 5 потрібно було нагодувати все Кіто традиційним десертом Еквадору – Пунчеросом! Не пропусти, як ведучий став знаменитістю на пару годин і зробив подвійну святкову виручку свого боса Джоани! Тим самим Олег поставив абсолютний рекорд із продажу ласощів.

Кіто VS. Чикаго в шоу Особливості національної роботи 4 сезон

Шевчук дуже хотів стати пивоваром, але довелося чистити взуття перехожим. Йому пощастило – у Чикаго хлопець уже навчився цьому ремеслу. Чим відрізняються техніки чищення взуття в Штатах і Еквадорі? І чому еквадорці зробили американців? Дивись Особливості національної роботи випуск 5!

Чим займався Андрюлік у другій робочий день? Скільки травм ведучий заробив у новому епізоді? І чому Олег не хотів витрачати свій заробіток? Дивись онлайн Особливості національної роботи 5 випуск від 29.09.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 4 сезон випуск 4.