Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як приборкати справжнього коридського бика та приховати вбивство ігуани?
<p><strong>У сьогоднішньому випуску українські хлопці ризикували власним життям і свободою! Андрію попалися колеги з дуже гарячим латинським характером – бики, які брали участь у кориді. А Олег порушив коста-риканський закон і намагався уникнути покарання за вбивство!</strong></p><p>У шоу Особливості національної роботи випуск 7 від 13.10.2018 найсміливіші ведучі національного телебачення Андрюха Зрожевський і Олежка Шевчук випробували професії курортного містечка Плайяс-дель-Коко в Коста-Ріці. Не дивлячись на те, що поселення зовсім маленьке, тут живе велика кількість багатіїв із США і Канади. Вони будують вілли на березі Тихого океану та насолоджуються строкатою красою природи й спокоєм. Але ведучі проекту <a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4" target="_blank">Особливості національної роботи 4 сезон</a> струснули розмірену обстановку навколо!</p><p><strong>Андрію в перший робочий день довелося перевозити пісок на лютих биках, яких списали з кориди на пенсію!</strong></p><p>У шоу Особливості національної роботи 7 випуск 4 сезон хлопець працював на річці, де місцеві старателі добувають пісок і здають його заводу будівельних матеріалів. Чому саме річковий? Вважається, що в нього найкращий ступінь очищення! У Коста-Ріці із цього матеріалу роблять дороги, бетон і навіть скло. Під час транспортування потрібно бути особливо обережним із биками: вони люблять битися!</p><p>А ось Шевчуку вдалося поєднати приємне з корисним. Ведучий проекту ICTV Особливості національної роботи влаштувався на державну службу! Він намагався заробити гроші на вулканічних джерелах у національному заповіднику. Його завданням було вимазувати всіх бажаючих туристів вулканічним брудом, який зміцнює суглоби, покращує засвоєння кальцію організмом і омолоджує шкіру. Звичайно, Олег і сам не пропустив можливості викупатися в гарячих озерах. Температура води тут досить висока: від 40 до 110 градусів Цельсія.</p><p><strong>Дивись Особливості національної роботи 7 випуск 4 сезон і не пропусти, як Олег полював на ігуан на нелегальній роботі! </strong>Чи змогли правоохоронні органи зловити його на гарячому? Адже за вбивство однієї ігуани можна сісти до в'язниці на стільки само років, скільки за позбавлення життя людини!</p><p><strong>Дивись Особливості національної роботи 7 випуск від 13.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/ictv/osobennosty-natsionalnoy-ohoty/sezon-4/vypusk-6" target="_blank"><strong>Особливості національної роботи 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Як приборкати справжнього коридського бика та приховати вбивство ігуани?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 4
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як приборкати справжнього коридського бика та приховати вбивство ігуани?

У сьогоднішньому випуску українські хлопці ризикували власним життям і свободою! Андрію попалися колеги з дуже гарячим латинським характером – бики, які брали участь у кориді. А Олег порушив коста-риканський закон і намагався уникнути покарання за вбивство!

У шоу Особливості національної роботи випуск 7 від 13.10.2018 найсміливіші ведучі національного телебачення Андрюха Зрожевський і Олежка Шевчук випробували професії курортного містечка Плайяс-дель-Коко в Коста-Ріці. Не дивлячись на те, що поселення зовсім маленьке, тут живе велика кількість багатіїв із США і Канади. Вони будують вілли на березі Тихого океану та насолоджуються строкатою красою природи й спокоєм. Але ведучі проекту Особливості національної роботи 4 сезон струснули розмірену обстановку навколо!

Андрію в перший робочий день довелося перевозити пісок на лютих биках, яких списали з кориди на пенсію!

У шоу Особливості національної роботи 7 випуск 4 сезон хлопець працював на річці, де місцеві старателі добувають пісок і здають його заводу будівельних матеріалів. Чому саме річковий? Вважається, що в нього найкращий ступінь очищення! У Коста-Ріці із цього матеріалу роблять дороги, бетон і навіть скло. Під час транспортування потрібно бути особливо обережним із биками: вони люблять битися!

А ось Шевчуку вдалося поєднати приємне з корисним. Ведучий проекту ICTV Особливості національної роботи влаштувався на державну службу! Він намагався заробити гроші на вулканічних джерелах у національному заповіднику. Його завданням було вимазувати всіх бажаючих туристів вулканічним брудом, який зміцнює суглоби, покращує засвоєння кальцію організмом і омолоджує шкіру. Звичайно, Олег і сам не пропустив можливості викупатися в гарячих озерах. Температура води тут досить висока: від 40 до 110 градусів Цельсія.

Дивись Особливості національної роботи 7 випуск 4 сезон і не пропусти, як Олег полював на ігуан на нелегальній роботі! Чи змогли правоохоронні органи зловити його на гарячому? Адже за вбивство однієї ігуани можна сісти до в'язниці на стільки само років, скільки за позбавлення життя людини!

Дивись Особливості національної роботи 7 випуск від 13.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Особливості національної роботи 6 випуск.