Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Аферисти в сітях

Сезон 4

«Аферисти в сітях» - найбільш екстремальна та небезпечна програма на українському телебаченні. Смілива ведуча Олена-Крістіна Лебідь розшукує шахраїв в інтернеті й спеціально клює на їхній гачок.

Всі випуски: Сезон 4

Аферисти в сітях

«Аферисти в сітях» - найбільш екстремальна та небезпечна програма на українському телебаченні. Смілива ведуча Олена-Крістіна Лебідь розшукує шахраїв в інтернеті й спеціально клює на їхній гачок.

Все заради того, щоб викрити схеми злочинців і вберегти глядача від фатальних помилок. Що приховує звичайне повідомлення в інтернеті про оренду квартири? А шахраї на сайтах знайомств? Чи звичайна пропозиція роботи в соціальних мережах? Ви навіть не уявляєте, як віртуозно нас можуть обвести навколо пальця! Проект «Аферисти в сітях» та його ведуча Олена-Крістіна Лебідь відкриють очі глядачам на всі пастки, приховані в мережевому павутинні.


У чому суть проекту «Аферисти в сітях»?

Журналісти разом із ведучою намагаються різноманітними методами затягнути у свою «сітку» потенційного зловмисника. Найчастіше це відбувається через соціальні мережі та сайти знайомств. Олена-Крістіна найчастіше сама стає приманкою:

  • викладає свої анкети в інтернеті;
  • перетворюється в наївну студентку, яка шукає дешеве житло;
  • одягає маску самотньої заможної леді;
  • на якийсь час стає іноземкою.

Допомагають ведучій у цій ризикованій справі психологи проекту. Разом вони вивчають особу афериста, його манеру листування і телефонної розмови. Довго очікують на момент істини — зустріч із шахраєм. Після цього відбувається найцікавіша й найбільш непередбачувана частина проекту «Аферисти в сітях». На приховані камери команда шоу знімає все, що відбувається під час знайомства. Це завжди величезний стрес, бо Олена-Крістіна залишається віч-на-віч із небезпечними особистостями. І ніколи не вгадаєш, як вони будуть поводитися. Для цього потрібно дуже добре розумітися в людській психології. Ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) неодноразово доводила — вона у своїй справі професіонал.


Як ведуча шоу «Аферисти в сітях» наважилася на такий проект?

Кожну програму Олена-Крістіна Лебідь наражає себе на небезпеку. Дівчина пояснює, виною тому її запальний темперамент і бажання допомогти людям, які легко клюють на шахрайські схеми. Тим більше, надзвичайне вміння перетворюватися в жертву афериста й протистояти його маніпуляціям робить Олену-Крістіну незамінною в проекті Нового каналу «Аферисти в сітях». Ще в університеті, навчаючись на факультеті кібернетики, вона зрозуміла — її характер зможе приборкати тележурналістика.


Як легко розпізнати злочинця? Поради Олени-Крістіни Лебідь

У проекті «Аферисти в сітях» навчають, як не клюнути на провокації шахраїв. Ось декілька розпізнавальних рис:

  • Як тільки ви піднімаєте слухавку — ви відразу на гачку в злочинця. Тому з цього моменту уважно слухайте те, що вам кажуть, і в якій манері це зроблено. Здебільшого аферисти прагнуть задобрити свого «клієнта» й підлещуються до нього.
  • Злочинці завжди спершу дізнаються місце проживання своєї жертви, а тільки потім говорять власне. Це робиться для того, аби раптом не побачитися з людиною, якщо ви з одного міста.
  • Під час першої розмови на вас посиплються знижки на ті чи інші послуги. Навіть мінімальне зменшення вартості прив’язує вас до шахраїв.
  • Ось ви вже наблизилися до зустрічі. Проте не думайте, що вона відбудеться. У продавця з’являться невиразні відмовки, і знайомство в живу затягнеться на максимальний термін.
  • Останній крок — оплата. Тут починається найцікавіша частина махінації. Вашої довіри шахрай уже добився, покупка запланована.Продавець просить надіслати оплату швидше, а після ви отримаєте свій товар. Гіркий досвід каже — ви ніколи не отримаєте й не побачите бажану річ.


Коли можна дивитися проект «Аферисти в сітях»?

Відтепер ви маєте можливість дивитися «Аферисти в сітях» онлайн. Шукайте свіжі випуски на Teleportal.ua відразу після ефіру на Новому каналі.

«Аферисти в сітях» намагаються вберегти пересічного українця від шахраїв, які всілякими засобами хочуть нажитися за кошти старенької бабусі, наївного студента чи заможної вдови. Дізнавайтеся разом із Teleportal, як уникнути зустрічі з «Аферистами в сітях».