Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Аферисти в сітях

Сезон 4

З аферистами не засумуєш! Потрібно бути дуже обережним, щоб не стати жертвою шахраїв. Вони знають наші найслабші місця. І б'ють в найнесподіваніший момент... Як захиститися від обману, якщо небезпека - на кожному кроці?

Всі випуски: Сезон 4

Всі випуски: дивись з початку сезону

Аферисти в сітях

З аферистами не засумуєш! Потрібно бути дуже обережним, щоб не стати жертвою шахраїв. Вони знають наші найслабші місця. І б'ють в найнесподіваніший момент... Як захиститися від обману, якщо небезпека - на кожному кроці?

Команда проекту Аферисти в сітях 4 сезон знову взялася за шахраїв і негідників, які тільки і чекають, щоб ви послабили чуйність. Як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, але часом так хочеться повірити в протилежне! Аферисти придумують все більш складні і закручені схеми, тому розкусити їх стає все важче. Але не для команди проекту Аферисти в сітях! Вони докопуються до суті і розкладають по поличках навіть найбільш хитромудрі вигадки шахраїв.


Ведуча проекту Аферисти в сітях 2019 безстрашно кидається просто в безодню обману і злочинних схем.

Олена-Крістіна Лебідь і її команда розкушують навіть найдосвідченіших аферистів. Іноді - з ризиком для життя! Ведуча шоу Аферисти в сітях особисто спілкується з шахраями, прикидається наївною жертвою і вплутується в справжні неприємності - і все це заради того, щоб глядачі не повторили її помилок. Дивіться проект Аферисти в сітях 4 сезон онлайн на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, як не потрапити на гачок!

Що може ховатися за приємною новиною про те, що ви виграли приз? Які жахливі афери придумують чоловіки, щоб поживитися за рахунок закоханих жінок? І чому варто насторожитися, якщо покупець пропонує надіслати свого кур'єра? Все це ви можете дізнатися, подивившись програму Аферисти в сітях 4 сезон.


В 4 сезоні команда проекту Аферисти в сітях  2019 розкрила близько сорока шахрайських схем.

Як не влетіти на гроші, купуючи товари онлайн або плануючи подорож у теплі краї? Команда проекту наочно показує, до яких брудних методів вдаються позбавлені совісті люди. І навіть в любовній сфері потрібно бути напоготові! Хто може ховатися за маскою уважного чоловіка, який на все заради вас готовий? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться всі випуски проекту Аферисти в сітях 4 сезон онлайн.


Шахраї не посоромляться скористатися добрими мотивами своєї жертви.

Так ведуча проекту Аферисти в сітях кинулася на допомогу дівчинці, яка нібито просила врятувати її від жорстокого батька. Олена-Крістіна Лебідь вирішила допомогти нещасній - і виявилася в центрі шокуючою схеми!

Дивіться розслідування безстрашної Олени-Крістіни Лебідь і її команди онлайн - проект Аферисти в сітях 4 сезон вже на сайті Teleportal.ua!