Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небезпечне кунг-фу та сексуальне рабство за кінопроби
<p>Ведуча шоу «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь продовжує добровільно потрапляти на гачок шахраїв, які шукають жертв у інтернеті. У новому випуску вона погодилася на участь в підозрілих кінопробах і скандальній фотосесії, а також прийшла на тренування з кун-фу не в спортзал, а на квартиру до тренера.</p> <p>Дивись у шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 1 випуск від 19.02.2019, як несподівано закінчиться візит до досвідченого тренера єдиноборств, який, як виявилося, вивчив бойове мистецтво по відео і супергеройським фільмам. Олена Лебідь зі знімальною групою очікували тільки одного: що він почне домогатися. Але чоловік зміг здивувати найбільш цинічних журналістів-розслідувачів. Що сталося в квартирі? Дивись уже сьогодні ввечері в програмі Нового каналу «Аферисти в сітях» 2019.</p> <p>Через сайт знайомств ведучу проекту знайшла Катерина, нібито кастинг-агент, який шукає обличчя для зйомок на телебаченні. За 2000 грн Олені запропонували взяти участь у кінопробах для одного документального фільму про японське мистецтво шибарі. Після недовгого пошуку в мережі, виявилося, що це майстерність естетичного зв'язування! Команда 4 сезону «Аферисти в сітях» не могла цього пропустити! Безстрашна Олена Лебідь погодилася на авантюру: пару годин терпіти тугі мотузки на своєму тілі й описувати на камеру відчуття від зв'язування. Звичайно, усе пішло не так, як їй обіцяли. Злочинці схопили тендітну дівчину й били її! У шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 1 дивись онлайн, чим насправді обернулися кінопроби: сексуальним рабством або справжнім викраденням? ..</p> <p>І наостанок у 1 випуску ведуча проекту влаштувала перевірку на вірність одному з українських фотографів-фрілансерів. Про таку скандальну послугу її попросила ревнива друга половинка фахівця. Що він насправді робить на зйомках? І чому забороняє своїй дівчині на них приходити? Дізнаємося вже за мить!</p> <p>Дивись онлайн 1 випуск «Аферисти в сітях» 19.02.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Більше про гостро соціальне шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> (Новий канал) читай за посиланням.</p>

Небезпечне кунг-фу та сексуальне рабство за кінопроби

Всі випуски | Сезон 4

Небезпечне кунг-фу та сексуальне рабство за кінопроби

Ведуча шоу «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь продовжує добровільно потрапляти на гачок шахраїв, які шукають жертв у інтернеті. У новому випуску вона погодилася на участь в підозрілих кінопробах і скандальній фотосесії, а також прийшла на тренування з кун-фу не в спортзал, а на квартиру до тренера.

Дивись у шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 1 випуск від 19.02.2019, як несподівано закінчиться візит до досвідченого тренера єдиноборств, який, як виявилося, вивчив бойове мистецтво по відео і супергеройським фільмам. Олена Лебідь зі знімальною групою очікували тільки одного: що він почне домогатися. Але чоловік зміг здивувати найбільш цинічних журналістів-розслідувачів. Що сталося в квартирі? Дивись уже сьогодні ввечері в програмі Нового каналу «Аферисти в сітях» 2019.

Через сайт знайомств ведучу проекту знайшла Катерина, нібито кастинг-агент, який шукає обличчя для зйомок на телебаченні. За 2000 грн Олені запропонували взяти участь у кінопробах для одного документального фільму про японське мистецтво шибарі. Після недовгого пошуку в мережі, виявилося, що це майстерність естетичного зв'язування! Команда 4 сезону «Аферисти в сітях» не могла цього пропустити! Безстрашна Олена Лебідь погодилася на авантюру: пару годин терпіти тугі мотузки на своєму тілі й описувати на камеру відчуття від зв'язування. Звичайно, усе пішло не так, як їй обіцяли. Злочинці схопили тендітну дівчину й били її! У шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 1 дивись онлайн, чим насправді обернулися кінопроби: сексуальним рабством або справжнім викраденням? ..

І наостанок у 1 випуску ведуча проекту влаштувала перевірку на вірність одному з українських фотографів-фрілансерів. Про таку скандальну послугу її попросила ревнива друга половинка фахівця. Що він насправді робить на зйомках? І чому забороняє своїй дівчині на них приходити? Дізнаємося вже за мить!

Дивись онлайн 1 випуск «Аферисти в сітях» 19.02.2019 на сайті Teleportal.

Більше про гостро соціальне шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон (Новий канал) читай за посиланням.