Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Любов у сітях: наскільки українці вірні другим половинкам?
<p>«Аферисти в сітях» 4 сезон 11 випуск від 05.03.2019, як ніколи, особливий. Тому що сьогодні Олена-Крістіна Лебідь буде ловити на живця не аферистів, а любов. Не пропусти цілий спецвипуск, присвячений перевіркам на вірність і дізнайся, що трапляється, коли любов опиняється в сітях!</p> <p>Переконатися в чистоті намірів другої половинки хочуть не тільки дівчата, а й хлопці! Наприклад, герой 11 випуску «Аферисти в сітях» Володимир дуже ревнує свою кохану 23-річну Валентину до її роботи. Не приховуємо, дівчина дійсно дуже симпатична. Вона працює хостес в одному з елітних ресторанів за містом. З роботи Валя часто повертається з квітами і навіть не приховує, що їх подарували клієнти! Такі події лише підігрівають почуття Володимира. Ведучій «Аферисти в сітях» 05.03.2019 він зізнається, що переживає, тому що не возить Валю відпочивати до Туреччини, не купує їй дорогих прикрас і не задаровує букетами. Хотів би... але бюджет у хлопця не гумовий.</p> <p>Журналісти влаштували Валі справжню перевірку на міцність! З нею фліртував чарівний, мужній і неймовірно красивий власник мережі салонів краси. Чи змогла дівчина встояти від спокуси в шоу «Аферисти в сітях» 2019? Дивись онлайн 11 випуск на Teleportal.</p> <p>Друга перевірка на вірність вразила саму Олену-Крістіну Лебідь. Ведучій довелося перевтілитися в модель для до болю гарячої зйомки! Влаштувати провокацію коханій людині попросила 26-річна Настя. Вона вже два роки зустрічається з фотографом-фрілансером Богданом. Хлопець ніколи не пускав її за двері студії. Це довгий час викликало в героїні сумніви. Рішучість перевірити Богдана в шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 11 прийшла кілька місяців тому, коли коханий забув про її День Народження! Тепер Настя хоче дізнатися, що для нього дійсно важливо? І чи дорожить він їхніми стосунками?</p> <p>Як пройшла перевірка? І хто в підсумку опинився в сльозах? Дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 11 випуск на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-10">«Аферисти в сітях» 4 сезон 10 випуск</a>.</p>

Любов у сітях: наскільки українці вірні другим половинкам?

Всі випуски | Сезон 4

Любов у сітях: наскільки українці вірні другим половинкам?

«Аферисти в сітях» 4 сезон 11 випуск від 05.03.2019, як ніколи, особливий. Тому що сьогодні Олена-Крістіна Лебідь буде ловити на живця не аферистів, а любов. Не пропусти цілий спецвипуск, присвячений перевіркам на вірність і дізнайся, що трапляється, коли любов опиняється в сітях!

Переконатися в чистоті намірів другої половинки хочуть не тільки дівчата, а й хлопці! Наприклад, герой 11 випуску «Аферисти в сітях» Володимир дуже ревнує свою кохану 23-річну Валентину до її роботи. Не приховуємо, дівчина дійсно дуже симпатична. Вона працює хостес в одному з елітних ресторанів за містом. З роботи Валя часто повертається з квітами і навіть не приховує, що їх подарували клієнти! Такі події лише підігрівають почуття Володимира. Ведучій «Аферисти в сітях» 05.03.2019 він зізнається, що переживає, тому що не возить Валю відпочивати до Туреччини, не купує їй дорогих прикрас і не задаровує букетами. Хотів би... але бюджет у хлопця не гумовий.

Журналісти влаштували Валі справжню перевірку на міцність! З нею фліртував чарівний, мужній і неймовірно красивий власник мережі салонів краси. Чи змогла дівчина встояти від спокуси в шоу «Аферисти в сітях» 2019? Дивись онлайн 11 випуск на Teleportal.

Друга перевірка на вірність вразила саму Олену-Крістіну Лебідь. Ведучій довелося перевтілитися в модель для до болю гарячої зйомки! Влаштувати провокацію коханій людині попросила 26-річна Настя. Вона вже два роки зустрічається з фотографом-фрілансером Богданом. Хлопець ніколи не пускав її за двері студії. Це довгий час викликало в героїні сумніви. Рішучість перевірити Богдана в шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 11 прийшла кілька місяців тому, коли коханий забув про її День Народження! Тепер Настя хоче дізнатися, що для нього дійсно важливо? І чи дорожить він їхніми стосунками?

Як пройшла перевірка? І хто в підсумку опинився в сльозах? Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 11 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Аферисти в сітях» 4 сезон 10 випуск.