Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи пройде наречений Максим перевірку на вірність прямо перед весіллям?
<p>Спецвипуски «Любов у сітях» тривають. Дивись сьогодні в шоу «Аферисти в сітях» 06.03.2019 скандальні перевірки на вірність вінницької кокетки і нареченого прямо перед весіллям!</p> <p>Бармен Артур із м. Вінниця в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 12 випуск зважився влаштувати провокацію своїй коханій дівчині Катерині. Вона любить завжди ефектно одягатися, бути з хорошим make-up і відчувати себе на висоті. Катя працює косметологом і часто їздить до столиці на виставки косметики та майстер-класи. Нещодавно вона знайшла подругу, у якої взяла звичку залишатися на ніч, а не їхати назад до коханого. Артур нервує від незнання: що робить Катя, коли ночує в Києві? З ким фліртує в нічних клубах? І в чиєму ліжку прокидається зранку?</p> <p>Команда журналістів шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуску 12 влаштували Каті провокацію з молодим красивим і дуже багатим бізнесменом. Наскільки вразять дівчину його дорога іномарка й столичний пентхаус? І чи погодитися вона «трохи затриматися» в гостях у незнайомця? Дивись уже сьогодні ввечері в шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон!</p> <p>Не побоялася перевірки на вірність і ризикова Валя, яка от-от піде під вінець. Наречений Максим задаровує її квітами, всіляко оточує своєю увагою, але навіть у такій поведінці дівоче серце змогло знайти підступ! Валя хоче упевнитися: чи за ту людину вона йде заміж? Щоб допомогти героїні, Олена-Крістіна Лебідь у 12 випуску «Аферисти в сітях» 2019 переодяглася в хореографа по Pole Dance, яка допомагає парі розучити весільний танець. Звичайно, Валя на зустріч прийти не змогла і в Максима на руках виявився карт-бланш.</p> <p>Чи завела нареченого гарненька танцівниця? Ведуча Нового каналу не могла очікувати, що зробить такий ефект! Що сталося в студії танців, що змусило навіть сміливу Крістіну боятися розвитку подій? І хто в підсумку пройшов перевірку? Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 12 випуск від 06.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-11">«Аферисти в сітях» 2019 випуск 11</a>.</p>

Чи пройде наречений Максим перевірку на вірність прямо перед весіллям?

Всі випуски | Сезон 4

Чи пройде наречений Максим перевірку на вірність прямо перед весіллям?

Спецвипуски «Любов у сітях» тривають. Дивись сьогодні в шоу «Аферисти в сітях» 06.03.2019 скандальні перевірки на вірність вінницької кокетки і нареченого прямо перед весіллям!

Бармен Артур із м. Вінниця в проекті «Аферисти в сітях» 4 сезон 12 випуск зважився влаштувати провокацію своїй коханій дівчині Катерині. Вона любить завжди ефектно одягатися, бути з хорошим make-up і відчувати себе на висоті. Катя працює косметологом і часто їздить до столиці на виставки косметики та майстер-класи. Нещодавно вона знайшла подругу, у якої взяла звичку залишатися на ніч, а не їхати назад до коханого. Артур нервує від незнання: що робить Катя, коли ночує в Києві? З ким фліртує в нічних клубах? І в чиєму ліжку прокидається зранку?

Команда журналістів шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуску 12 влаштували Каті провокацію з молодим красивим і дуже багатим бізнесменом. Наскільки вразять дівчину його дорога іномарка й столичний пентхаус? І чи погодитися вона «трохи затриматися» в гостях у незнайомця? Дивись уже сьогодні ввечері в шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон!

Не побоялася перевірки на вірність і ризикова Валя, яка от-от піде під вінець. Наречений Максим задаровує її квітами, всіляко оточує своєю увагою, але навіть у такій поведінці дівоче серце змогло знайти підступ! Валя хоче упевнитися: чи за ту людину вона йде заміж? Щоб допомогти героїні, Олена-Крістіна Лебідь у 12 випуску «Аферисти в сітях» 2019 переодяглася в хореографа по Pole Dance, яка допомагає парі розучити весільний танець. Звичайно, Валя на зустріч прийти не змогла і в Максима на руках виявився карт-бланш.

Чи завела нареченого гарненька танцівниця? Ведуча Нового каналу не могла очікувати, що зробить такий ефект! Що сталося в студії танців, що змусило навіть сміливу Крістіну боятися розвитку подій? І хто в підсумку пройшов перевірку? Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 12 випуск від 06.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 2019 випуск 11.