Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія нездійсненна: встояти перед молоденькою стюардесою
<p>Пригоди Олени-Крістіни Лебідь у любовних сітях тривають! В останньому випуску «Аферисти в сітях» ведуча перетвориться в мрію і фантазію багатьох чоловіків – сексуальну стюардесу, яка наллє справжнього іспанського хересу й обігріє в холоднечу. Чи зможе встояти наш герой? Дізнаємося вже сьогодні ввечері.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 13 випуск від 07.03.2019 на вулиці зима та сильна заметіль, а наша бортпровідниця Крістіна вже на місці. Одягнена вона точно не по погоді – ні тобі пальто, ні шуби, тільки коротка спідничка й піджак із запахом. За легендою дівчина тільки приземлилася після відрядження в теплі південні країни. Не дивлячись на те, що теплих речей не знайшлося, валізу не підняти. Тому Христина й чекає Всеволода на парковці.</p> <p>Його друга половинка Таня напередодні просила команду проекту «Аферисти в сітях» 2019 перевірити – чи клюне хлопець на енергійну, веселу дівчину, готову до авантюр. Вона дуже переживає через відмінності в темпераменті з коханим:</p> <ul> <li>Таня – любить сидіти вдома, дивитися серіали і відчувати себе в комфорті. З новими людьми сходиться дуже важко. І сама зізнається, що замкнута;</li> <li>Інша справа, Всеволод. Він хоче спілкуватися і тягнеться до людей.</li> </ul> <p>Не дивлячись на те, що пара живе разом уже 4 роки і на їхньому небі ні хмаринки, у шоу «Аферисти в сітях» 07.03.2019 Тетяна вирішила перевірити – чи зможе Всеволод протистояти спокусі? А вже зі стюардесою Крістіною її буде багато! Чим закінчилася провокація? Дивись у 13 випуску!</p> <p>З повітряного судна – на роликовий бал. Заради наступної перевірки на вірність Крістіні Лебідь довелося вперше стати на ролики, та й до того ж у костюмі Міккі Мауса! Щоб познайомитися з 29-річним Віталієм, їй у буквальному сенсі довелося збити його з ніг. Роль ведуча шоу виконала так добре, що насправді отримала травму!</p> <p>Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 13 випуск на Teleportal.ua і дізнайся, як пройшла перевірка, замовлена ​​Яною. Дівчина дуже переживає через свої зайві кілограми й вирішила, що для Віталіка вона – тимчасовий варіант, поки хлопець не знайде дівчину стрункіше. Чи є в цих сумнівах хоча б крапля правди, дізналася Олена-Крістіна Лебідь.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-12">«Аферисти в сітях» 4 сезон 12 випуск</a>.</p>

Місія нездійсненна: встояти перед молоденькою стюардесою

Всі випуски | Сезон 4

Місія нездійсненна: встояти перед молоденькою стюардесою

Пригоди Олени-Крістіни Лебідь у любовних сітях тривають! В останньому випуску «Аферисти в сітях» ведуча перетвориться в мрію і фантазію багатьох чоловіків – сексуальну стюардесу, яка наллє справжнього іспанського хересу й обігріє в холоднечу. Чи зможе встояти наш герой? Дізнаємося вже сьогодні ввечері.

У шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 13 випуск від 07.03.2019 на вулиці зима та сильна заметіль, а наша бортпровідниця Крістіна вже на місці. Одягнена вона точно не по погоді – ні тобі пальто, ні шуби, тільки коротка спідничка й піджак із запахом. За легендою дівчина тільки приземлилася після відрядження в теплі південні країни. Не дивлячись на те, що теплих речей не знайшлося, валізу не підняти. Тому Христина й чекає Всеволода на парковці.

Його друга половинка Таня напередодні просила команду проекту «Аферисти в сітях» 2019 перевірити – чи клюне хлопець на енергійну, веселу дівчину, готову до авантюр. Вона дуже переживає через відмінності в темпераменті з коханим:

  • Таня – любить сидіти вдома, дивитися серіали і відчувати себе в комфорті. З новими людьми сходиться дуже важко. І сама зізнається, що замкнута;
  • Інша справа, Всеволод. Він хоче спілкуватися і тягнеться до людей.

Не дивлячись на те, що пара живе разом уже 4 роки і на їхньому небі ні хмаринки, у шоу «Аферисти в сітях» 07.03.2019 Тетяна вирішила перевірити – чи зможе Всеволод протистояти спокусі? А вже зі стюардесою Крістіною її буде багато! Чим закінчилася провокація? Дивись у 13 випуску!

З повітряного судна – на роликовий бал. Заради наступної перевірки на вірність Крістіні Лебідь довелося вперше стати на ролики, та й до того ж у костюмі Міккі Мауса! Щоб познайомитися з 29-річним Віталієм, їй у буквальному сенсі довелося збити його з ніг. Роль ведуча шоу виконала так добре, що насправді отримала травму!

Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 13 випуск на Teleportal.ua і дізнайся, як пройшла перевірка, замовлена ​​Яною. Дівчина дуже переживає через свої зайві кілограми й вирішила, що для Віталіка вона – тимчасовий варіант, поки хлопець не знайде дівчину стрункіше. Чи є в цих сумнівах хоча б крапля правди, дізналася Олена-Крістіна Лебідь.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 12 випуск.