Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повні кишені грошей чи повне серце кохання: що вибере героїня?
<p>Олена-Крістіна Лебідь продовжує відкривати очі закоханим на їхні половинки. Дивіться сьогодні в спецвипуску шоу «Аферисти в сітях» 12.03.2019 перевірку на вірність київської тусовщиці й затятого ловеласа.</p> <p>До команди проекту «Аферисти в сітях» 2019 випуск 14 звернулася Ярослава, яка підозрює свого коханого Андрія в зраді. Але Крістіна Лебідь на цей раз відмовилася від звичного формату перевірок і запропонувала дівчині хитрий план. Ведуча «Аферисти в сітях» 4 сезон вмовила дівчину спостерігати за результатами випробування разом з Андрієм, щоб подивитися на його реакцію. Хід справи вас здивує!</p> <p>Крістіна у 14 випуску «Аферисти в сітях» 2019 зустріла закоханих на шикарному лімузині й запропонувала виграти десят тисяч гривень, буцімто це телепередача і їм потрібні герої. Звісно, це змова ведучої і Ярослави. Проте Андрій навіть не здогадувався, що буде відбуватися далі. Він легко клюнув на пропозицію Крістіни Лебідь, і «гра почалася».</p> <p>Ведуча у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> випуск 14 легко запудрила мізки хлопцеві, а Ярослава майстерно їй підігравала. Андрій із таким запалом відповідав на питання, які стосуються їхньої пари, так переживав за виграш! Аж поки Олена-Крістіна Лебідь не увімкнула відео з перевірки. На екрані чітко було видно: пристрасна блондинка усіляко зваблює хлопця і він піддається на ці провокації. Побачене не тільки здивувало Андрія, який навіть гадки не мав про підступ, але й шокувало бідну дівчину, яка ніяк не могла стримати емоції.</p> <p>Випробувати свою кохану наважився й Артем. Він півроку зустрічається з Каріною і вже готовий зробити пропозицію руки та серця. Проте хлопець сумнівається: чи вірна йому дівчина?</p> <p>Аби поставити крапки над «і» в цій любовні справі, команда проекту «Аферисти в сітях» 12.03.2019 придумала цікаву історію. Красунчик Іван на деякий час стане для Каріни багатим й перспективним бізнесменом в «активному пошуці». Приманка те що треба! Подивимося, чи дівчина зможе встояти перед чарами статного олігарха й довести своє кохання Артему?</p> <p>Дивіться онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон випуск 14 від 12.03.2019 разом із Teleportal.ua і дізнайся, які перепони стали на шляху до істини та чим завершилася гонитва за вірністю.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки — переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-13">«Аферисти в сітях» 4 сезон 13 випуск</a>.</p>

Повні кишені грошей чи повне серце кохання: що вибере героїня?

Всі випуски | Сезон 4

Повні кишені грошей чи повне серце кохання: що вибере героїня?

Олена-Крістіна Лебідь продовжує відкривати очі закоханим на їхні половинки. Дивіться сьогодні в спецвипуску шоу «Аферисти в сітях» 12.03.2019 перевірку на вірність київської тусовщиці й затятого ловеласа.

До команди проекту «Аферисти в сітях» 2019 випуск 14 звернулася Ярослава, яка підозрює свого коханого Андрія в зраді. Але Крістіна Лебідь на цей раз відмовилася від звичного формату перевірок і запропонувала дівчині хитрий план. Ведуча «Аферисти в сітях» 4 сезон вмовила дівчину спостерігати за результатами випробування разом з Андрієм, щоб подивитися на його реакцію. Хід справи вас здивує!

Крістіна у 14 випуску «Аферисти в сітях» 2019 зустріла закоханих на шикарному лімузині й запропонувала виграти десят тисяч гривень, буцімто це телепередача і їм потрібні герої. Звісно, це змова ведучої і Ярослави. Проте Андрій навіть не здогадувався, що буде відбуватися далі. Він легко клюнув на пропозицію Крістіни Лебідь, і «гра почалася».

Ведуча у шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон випуск 14 легко запудрила мізки хлопцеві, а Ярослава майстерно їй підігравала. Андрій із таким запалом відповідав на питання, які стосуються їхньої пари, так переживав за виграш! Аж поки Олена-Крістіна Лебідь не увімкнула відео з перевірки. На екрані чітко було видно: пристрасна блондинка усіляко зваблює хлопця і він піддається на ці провокації. Побачене не тільки здивувало Андрія, який навіть гадки не мав про підступ, але й шокувало бідну дівчину, яка ніяк не могла стримати емоції.

Випробувати свою кохану наважився й Артем. Він півроку зустрічається з Каріною і вже готовий зробити пропозицію руки та серця. Проте хлопець сумнівається: чи вірна йому дівчина?

Аби поставити крапки над «і» в цій любовні справі, команда проекту «Аферисти в сітях» 12.03.2019 придумала цікаву історію. Красунчик Іван на деякий час стане для Каріни багатим й перспективним бізнесменом в «активному пошуці». Приманка те що треба! Подивимося, чи дівчина зможе встояти перед чарами статного олігарха й довести своє кохання Артему?

Дивіться онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон випуск 14 від 12.03.2019 разом із Teleportal.ua і дізнайся, які перепони стали на шляху до істини та чим завершилася гонитва за вірністю.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки — переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 13 випуск.