Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Весілля мрії з китайським олігархом і зрада за спиною коханого
<p>Чи хотіли б ви вдало вийти заміж за іноземця? Звучить доволі привабливо. Але що насправді приховують пропозиції такого характеру? Відповіді на ці питання шукайте просто зараз.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 3 випуску від 20.02.2019 Олена-Христина Лебідь продовжує виводити на чисту воду інтернет-шахраїв. Цього разу на її гачок потрапили представники китайського мільйонера, які хочу знайти для свого «шефа» гідну кандидатуру. Зустріч відбулась у ресторані. Аферисти підготувалися дуже ретельно: розпитали про здоров’я Христини, її звички, перевірили знання мови. І найголовніше: пересвідчилися, як дівчина знається на традиціях Китаю. Що приховувалося під цією прискіпливістю? Чим злодії здивували команду 4 сезону «Аферисти в сітях»?</p> <p>Другою справою, за яку взялась Христина, стала нова перевірка на вірність. Але в 3 випуску «Аферисти в сітях» 2019 вона кардинально відрізняється від усіх попередніх. За допомогою до команди проекту звернувся Артем, який уже півроку зустрічається з Каріною. За такий короткий період часу він вирішив зробити пропозицію руки та серця дівчині. Артем прагне перевірити, чи клюне Каріна на інших хлопців? Подробиці дивіться онлайн у шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 3 випуск.</p> <p>У новому випуску «Аферисти в сітях» від 20.02.19 перевірка під загрозою зриву. «Приманка» для Каріни — красунчик Іван — неочікувано захворів і не може з’явитися на зйомку. Рятувати ситуацію буде Христина Лебідь. На якийсь час вона стала сестрою заможного олігарха. Чи клюне дівчина Артема на провокацію ведучої? Результат перевірки шокував усю команду проекту. Такий поворот подій вас неодмінно вразить — дивіться онлайн 3 випуск «Аферисти в сітях» 2019 разом із Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередні перевірки — переходьте за посиланням і дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-2">«Аферисти в сітях» 4 сезон 2 випуск</a>.</p>

Весілля мрії з китайським олігархом і зрада за спиною коханого

Всі випуски | Сезон 4

Весілля мрії з китайським олігархом і зрада за спиною коханого

Чи хотіли б ви вдало вийти заміж за іноземця? Звучить доволі привабливо. Але що насправді приховують пропозиції такого характеру? Відповіді на ці питання шукайте просто зараз.

У шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 3 випуску від 20.02.2019 Олена-Христина Лебідь продовжує виводити на чисту воду інтернет-шахраїв. Цього разу на її гачок потрапили представники китайського мільйонера, які хочу знайти для свого «шефа» гідну кандидатуру. Зустріч відбулась у ресторані. Аферисти підготувалися дуже ретельно: розпитали про здоров’я Христини, її звички, перевірили знання мови. І найголовніше: пересвідчилися, як дівчина знається на традиціях Китаю. Що приховувалося під цією прискіпливістю? Чим злодії здивували команду 4 сезону «Аферисти в сітях»?

Другою справою, за яку взялась Христина, стала нова перевірка на вірність. Але в 3 випуску «Аферисти в сітях» 2019 вона кардинально відрізняється від усіх попередніх. За допомогою до команди проекту звернувся Артем, який уже півроку зустрічається з Каріною. За такий короткий період часу він вирішив зробити пропозицію руки та серця дівчині. Артем прагне перевірити, чи клюне Каріна на інших хлопців? Подробиці дивіться онлайн у шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 3 випуск.

У новому випуску «Аферисти в сітях» від 20.02.19 перевірка під загрозою зриву. «Приманка» для Каріни — красунчик Іван — неочікувано захворів і не може з’явитися на зйомку. Рятувати ситуацію буде Христина Лебідь. На якийсь час вона стала сестрою заможного олігарха. Чи клюне дівчина Артема на провокацію ведучої? Результат перевірки шокував усю команду проекту. Такий поворот подій вас неодмінно вразить — дивіться онлайн 3 випуск «Аферисти в сітях» 2019 разом із Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередні перевірки — переходьте за посиланням і дивіться онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 2 випуск.