Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шахрай-збоченець і як встояти перед багатим чоловіком
<p>Соціальна реклама не втомлюється говорити про небезпеки спілкування в інтернеті. По той бік екрану може виявитися зовсім не сором'язлива симпатична дівчина, а 40-річний чоловік. Сьогодні ведуча «Аферисти в сітях» попадеться на один із таких прийомів і покаже, чим може закінчиться сліпа довіра співрозмовнику у всесвітній павутині.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 4 випуск від 20.02.2019 Крістіні Лебідь написала якась Юлія на сайті знайомств. Дівчина стверджувала, що просто шукає подругу. Дивно, у такому неприродному місці? За два тижні спілкування ведуча і її нова знайома встигли поспілкуватися про моду, косметику... і про секс. Майже кожна розмова несподівано закінчувався інтимним запитанням. Незабаром Юля і зовсім шокувала знімальну групу шоу «Аферисти в сітях» 2019. Вона розповіла, що її регулярно ґвалтує батько і їй дуже потрібна допомога.</p> <p>Звичайно, журналісти Нового каналу кинулися перевіряти цю історію. Але на місці зустрічі допомога знадобилася вже Крістіні Лебідь... Теплий прийом ведучій надали з порога: без пояснень невідомий чоловік силоміць заштовхав її до квартири й замкнув двері! Під час цього розслідування у 4 випуску «Аферисти в сітях» навіть сміливій Олені- Крістіні стало не по собі. Ким виявився здоровань? Чого він зажадав від дівчини? І хто в цій історії нещасна Юля: жертва або спільник? Дивись в останньому випуску!</p> <p>Не пропусти й емоційної перевірки на вірність. Незвично, але про послугу «Аферистів в сітях» 20.02.2019 попросила зовсім не ревнива дівчина, а хлопець! Вова переживає, що не може забезпечити своїй красуні Валі постійні букети квітів, золоті сережки та відпочинок за кордоном. Ще більше його підбурює робота коханої – хоспіс у заміському ресторані. Заклад працює до останнього клієнта й обслуговує молодих і багатих чоловіків. Вова вважає, що його дівчина затримується на роботі, тому що фліртує з гостями. Чи це так? І чи зможе Валя встояти перед красенем Ельдаром – учасником «Ліги Сміху» і нібито директором салону краси?</p> <p>Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 4 випуск від 20.02.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-3">«Аферисти в сітях» 4 сезон 3 випуск</a>.</p>

Шахрай-збоченець і як встояти перед багатим чоловіком

Всі випуски | Сезон 4

Шахрай-збоченець і як встояти перед багатим чоловіком

Соціальна реклама не втомлюється говорити про небезпеки спілкування в інтернеті. По той бік екрану може виявитися зовсім не сором'язлива симпатична дівчина, а 40-річний чоловік. Сьогодні ведуча «Аферисти в сітях» попадеться на один із таких прийомів і покаже, чим може закінчиться сліпа довіра співрозмовнику у всесвітній павутині.

У шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 4 випуск від 20.02.2019 Крістіні Лебідь написала якась Юлія на сайті знайомств. Дівчина стверджувала, що просто шукає подругу. Дивно, у такому неприродному місці? За два тижні спілкування ведуча і її нова знайома встигли поспілкуватися про моду, косметику... і про секс. Майже кожна розмова несподівано закінчувався інтимним запитанням. Незабаром Юля і зовсім шокувала знімальну групу шоу «Аферисти в сітях» 2019. Вона розповіла, що її регулярно ґвалтує батько і їй дуже потрібна допомога.

Звичайно, журналісти Нового каналу кинулися перевіряти цю історію. Але на місці зустрічі допомога знадобилася вже Крістіні Лебідь... Теплий прийом ведучій надали з порога: без пояснень невідомий чоловік силоміць заштовхав її до квартири й замкнув двері! Під час цього розслідування у 4 випуску «Аферисти в сітях» навіть сміливій Олені- Крістіні стало не по собі. Ким виявився здоровань? Чого він зажадав від дівчини? І хто в цій історії нещасна Юля: жертва або спільник? Дивись в останньому випуску!

Не пропусти й емоційної перевірки на вірність. Незвично, але про послугу «Аферистів в сітях» 20.02.2019 попросила зовсім не ревнива дівчина, а хлопець! Вова переживає, що не може забезпечити своїй красуні Валі постійні букети квітів, золоті сережки та відпочинок за кордоном. Ще більше його підбурює робота коханої – хоспіс у заміському ресторані. Заклад працює до останнього клієнта й обслуговує молодих і багатих чоловіків. Вова вважає, що його дівчина затримується на роботі, тому що фліртує з гостями. Чи це так? І чи зможе Валя встояти перед красенем Ельдаром – учасником «Ліги Сміху» і нібито директором салону краси?

Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 4 випуск від 20.02.2019 на сайті Teleportal.

Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 3 випуск.