Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Продаж власної банківської картки та побачення з «серйозним» бізнесменом
<p>Кожен день ми стикаємося з покупками в інтернеті: купуємо речі, техніку, продаємо взуття не за розміром і дитячі іграшки. Найчастіше побоюємося нечистих на руку продавців, а що на рахунок покупців-аферистів? Як розпізнати шахрая за першою телефонною розмовою, покаже сьогодні Олена-Крістіна Лебідь.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 5 випуск від 21.02.2019 знімальна група вирішила зловити злочинця на ноутбук, точніше на оголошення про його продаж. Ціну виставили спокусливу – 6 тис. грн. Не минуло й доби, як ведучій надійшов дзвінок. Яке умова покупця відразу видала в ньому шахрая? І як безпечно продати ноутбук і піти зі справжніми грошима? Дивись онлайн в останньому випуску «Аферисти в сітях» 2019.</p> <p>Крістіна Лебедь очікувала крадіжки комп'ютера, але справа обернулася зовсім інакше. Вона залишилася не тільки без майна, але й без телефонного номера, а разом із ним і без абсолютно всіх грошей на банківській картці! Уже сьогодні ввечері дізнайся, як це сталося!</p> <p>Зняти стрес від розслідування ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) пішла в парк атракціонів. А щоб їй точно не було нудно – призначила побачення із «серйозним» бізнесменом Юрою. Хлопець приїхав до столиці з Київської області та розповідав байки, мовляв твердо має намір відкривати тут бізнес. Несподівано в «підприємливого молодого хлопця» нібито забрали автомобіль на штраф майданчик, а гроші він забув удома. Тому Олені- Крістіні в 5 випуску «Аферисти в сітях» 21.02.2019 довелося платити самій за «банкет»: чіпси, горішки та пиво на лавочці. Як шахрай привласнив її гроші та зібрався в'їжджати до квартири ведучої, дивись онлайн на Teleportal.</p> <p>Не пропусти і веселої 3 справи «Аферистів в сітях». Знімальна група викрила чудо-цілителя, який залишав на тілі пацієнток засоси та лікував їх пилососом. Не пропусти!</p> <p>Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 5 випуск разом із Teleportal.</p> <p>Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон 4 випуск</a>.</p>

Продаж власної банківської картки та побачення з «серйозним» бізнесменом

Всі випуски | Сезон 4

Продаж власної банківської картки та побачення з «серйозним» бізнесменом

Кожен день ми стикаємося з покупками в інтернеті: купуємо речі, техніку, продаємо взуття не за розміром і дитячі іграшки. Найчастіше побоюємося нечистих на руку продавців, а що на рахунок покупців-аферистів? Як розпізнати шахрая за першою телефонною розмовою, покаже сьогодні Олена-Крістіна Лебідь.

У шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 5 випуск від 21.02.2019 знімальна група вирішила зловити злочинця на ноутбук, точніше на оголошення про його продаж. Ціну виставили спокусливу – 6 тис. грн. Не минуло й доби, як ведучій надійшов дзвінок. Яке умова покупця відразу видала в ньому шахрая? І як безпечно продати ноутбук і піти зі справжніми грошима? Дивись онлайн в останньому випуску «Аферисти в сітях» 2019.

Крістіна Лебедь очікувала крадіжки комп'ютера, але справа обернулася зовсім інакше. Вона залишилася не тільки без майна, але й без телефонного номера, а разом із ним і без абсолютно всіх грошей на банківській картці! Уже сьогодні ввечері дізнайся, як це сталося!

Зняти стрес від розслідування ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) пішла в парк атракціонів. А щоб їй точно не було нудно – призначила побачення із «серйозним» бізнесменом Юрою. Хлопець приїхав до столиці з Київської області та розповідав байки, мовляв твердо має намір відкривати тут бізнес. Несподівано в «підприємливого молодого хлопця» нібито забрали автомобіль на штраф майданчик, а гроші він забув удома. Тому Олені- Крістіні в 5 випуску «Аферисти в сітях» 21.02.2019 довелося платити самій за «банкет»: чіпси, горішки та пиво на лавочці. Як шахрай привласнив її гроші та зібрався в'їжджати до квартири ведучої, дивись онлайн на Teleportal.

Не пропусти і веселої 3 справи «Аферистів в сітях». Знімальна група викрила чудо-цілителя, який залишав на тілі пацієнток засоси та лікував їх пилососом. Не пропусти!

Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 5 випуск разом із Teleportal.

Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 4 випуск.