Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вокзальні шахраї й кохання з першого погляду
<p>Кожна людина хоча б раз у житті побувала на вокзалі: зустрічала чи проводжала близьких, подорожувала, переїжджала в інше місто або країну. Найчастіше страшно, коли прибуваєш до невідомого міста і не знаєш, де зупинитися. Тут як тут гостинні власники квартир відразу запропонують вам житло за невеликі гроші. Що насправді приховують такі привабливі пропозиції, дізнавалася ведуча програми «Аферисти в сітях» 4 сезон Олена-Крістіна Лебідь.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 6 випуск від 22.02.2019 команда проекту вирішила перевірити, які квартири пропонують іногороднім, куди привозять і що вимагають від приїжджих після «вдалої» домовленості. Ловила на живця шахрая Крістіна Лебідь. Вона вдавала зухвалу дівчину з провінції, яка приїхала підкорювати столицю України. Не встигла ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) вийти з вокзалу, як на неї злетілися «квартирники» із пропозиціями оренди житла. Одразу на гачок «розгубленої туристки» клюнув достойний кандидат. Чи справді молодий чоловік злочинець і що він запропонував дівчині? Дивіться онлайн у новому випуску «Аферисти в сітях» 2019.</p> <p>Те, що відбувалося далі, шокувало не тільки знімальну групу, але й досвідчену Олену-Крістіну Лебідь. Її не тільки кинули напризволяще, але й залишили без копійки в кишені. Що ще приготував шахрай для ведучої — дізнайтеся вже ввечері!</p> <p>Напруга в проекті «Аферисти в сітях» 22.02.2019 не спадає. Закоханий по вуха Артур замовив перевірку на вірність своїй дівчині. Хлопець підозрює обраницю в зраді. Щоб переконатися в правдивості почуттів Каті, Крістіна Лебідь придумала привабливу легенду: актор Саша на деякий час перетворився на мажорного столичного бізнесмена, який випадково зустрів дівчину в парку й закохався в неї з першого погляду. Здається, Катя від залицянь олігарха розтанула, немов лід у руках. Чи повелася дівчина на провокації завидного холостяка? На що Артур так люто і з ненавистю відреагував? Не пропусти новий випуск шоу — дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 6 випуск на Teleportal.</p> <p>Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки — переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-5">«Аферисти в сітях» 4 сезон 5 випуск</a>.</p>

Вокзальні шахраї й кохання з першого погляду

Всі випуски | Сезон 4

Вокзальні шахраї й кохання з першого погляду

Кожна людина хоча б раз у житті побувала на вокзалі: зустрічала чи проводжала близьких, подорожувала, переїжджала в інше місто або країну. Найчастіше страшно, коли прибуваєш до невідомого міста і не знаєш, де зупинитися. Тут як тут гостинні власники квартир відразу запропонують вам житло за невеликі гроші. Що насправді приховують такі привабливі пропозиції, дізнавалася ведуча програми «Аферисти в сітях» 4 сезон Олена-Крістіна Лебідь.

У шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 6 випуск від 22.02.2019 команда проекту вирішила перевірити, які квартири пропонують іногороднім, куди привозять і що вимагають від приїжджих після «вдалої» домовленості. Ловила на живця шахрая Крістіна Лебідь. Вона вдавала зухвалу дівчину з провінції, яка приїхала підкорювати столицю України. Не встигла ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) вийти з вокзалу, як на неї злетілися «квартирники» із пропозиціями оренди житла. Одразу на гачок «розгубленої туристки» клюнув достойний кандидат. Чи справді молодий чоловік злочинець і що він запропонував дівчині? Дивіться онлайн у новому випуску «Аферисти в сітях» 2019.

Те, що відбувалося далі, шокувало не тільки знімальну групу, але й досвідчену Олену-Крістіну Лебідь. Її не тільки кинули напризволяще, але й залишили без копійки в кишені. Що ще приготував шахрай для ведучої — дізнайтеся вже ввечері!

Напруга в проекті «Аферисти в сітях» 22.02.2019 не спадає. Закоханий по вуха Артур замовив перевірку на вірність своїй дівчині. Хлопець підозрює обраницю в зраді. Щоб переконатися в правдивості почуттів Каті, Крістіна Лебідь придумала привабливу легенду: актор Саша на деякий час перетворився на мажорного столичного бізнесмена, який випадково зустрів дівчину в парку й закохався в неї з першого погляду. Здається, Катя від залицянь олігарха розтанула, немов лід у руках. Чи повелася дівчина на провокації завидного холостяка? На що Артур так люто і з ненавистю відреагував? Не пропусти новий випуск шоу — дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 6 випуск на Teleportal.

Хочеш дізнатися більше про попередні перевірки? Не витрачай часу на пошуки — переходь за посиланням і дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 5 випуск.