Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як вилікувати віртуальний пристріт і підкорити симпатичного хлопця
<p>Люди схильні вірити в потойбічні сили. Коли хочеться знайти швидке вирішення проблеми, наприклад: заробити мільйон, знайти любов або залучити удачу в новому бізнесі, деякі звертаються до ворожок й екстрасенсів. Як легко ви можете потрапити в пастку шахраїв, дивіться в останньому випуску «Аферисти в сітях» 27.02.2019.</p> <p>Олені-Крістіні Лебідь довелося зіткнутися з неординарною ясновидицею Авророю в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4">«Аферисти в сітях» 4 сезон</a> 8 випуск. Ця чаклунка має талант збільшувати число підписників у соціальних мережах і приводити чоловіка з віртуального світу в реальне життя замовниці. Девайси в Аврори відповідні! Вона гадає в месенджерах і на онлайн-таро, а також сканує ауру гостя планшетом. Крім того, мимовільна учасниця проекту «Аферисти в сітях» 2019 пишається тим, що знімає віртуальний пристріт! Неймовірно!</p> <p>Ведуча Крістіна Лебідь спеціально для походу в гості до ясновидиці перевтілилася в багату гламурну дівчину, яка мріє про все і відразу. І для неї, звичайно ж, не проблема заплатити за сеанс більше 2 тис. грн. У шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 8 дивись, яким незвичайним «музичним» способом Аврора боролася з пристрітом? І як їй помстилася курка!</p> <p>У 8 випуску на глядачів чекає нова перевірка на вірність. 26-річна Яна переживає через свою зовнішність. Її хлопець Віталій, який і опинився під прицілом камер «Аферистів в сітях» (Новий канал), змушує її сидіти на дієтах і займатися фітнесом. Дівчина боїться – якщо Віталік зустріне худеньку красуню, то відразу до неї піде. Перевірить, чи це так, Олена- Крістіна Лебідь. Чи встоїть чоловік від незграбних чар дівчани на роликах у милому костюмі мишки, яка збила його з ніг? Дізнайся вже сьогодні!</p> <p>Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 8 випуск від 27.02.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/aferistyvsetyah/sezon-4/vipusk-7">«Аферисти в сітях» 7 випуск</a> онлайн.</p>

Як вилікувати віртуальний пристріт і підкорити симпатичного хлопця

Всі випуски | Сезон 4

Як вилікувати віртуальний пристріт і підкорити симпатичного хлопця

Люди схильні вірити в потойбічні сили. Коли хочеться знайти швидке вирішення проблеми, наприклад: заробити мільйон, знайти любов або залучити удачу в новому бізнесі, деякі звертаються до ворожок й екстрасенсів. Як легко ви можете потрапити в пастку шахраїв, дивіться в останньому випуску «Аферисти в сітях» 27.02.2019.

Олені-Крістіні Лебідь довелося зіткнутися з неординарною ясновидицею Авророю в шоу «Аферисти в сітях» 4 сезон 8 випуск. Ця чаклунка має талант збільшувати число підписників у соціальних мережах і приводити чоловіка з віртуального світу в реальне життя замовниці. Девайси в Аврори відповідні! Вона гадає в месенджерах і на онлайн-таро, а також сканує ауру гостя планшетом. Крім того, мимовільна учасниця проекту «Аферисти в сітях» 2019 пишається тим, що знімає віртуальний пристріт! Неймовірно!

Ведуча Крістіна Лебідь спеціально для походу в гості до ясновидиці перевтілилася в багату гламурну дівчину, яка мріє про все і відразу. І для неї, звичайно ж, не проблема заплатити за сеанс більше 2 тис. грн. У шоу «Аферисти в сітях» 2019 випуск 8 дивись, яким незвичайним «музичним» способом Аврора боролася з пристрітом? І як їй помстилася курка!

У 8 випуску на глядачів чекає нова перевірка на вірність. 26-річна Яна переживає через свою зовнішність. Її хлопець Віталій, який і опинився під прицілом камер «Аферистів в сітях» (Новий канал), змушує її сидіти на дієтах і займатися фітнесом. Дівчина боїться – якщо Віталік зустріне худеньку красуню, то відразу до неї піде. Перевірить, чи це так, Олена- Крістіна Лебідь. Чи встоїть чоловік від незграбних чар дівчани на роликах у милому костюмі мишки, яка збила його з ніг? Дізнайся вже сьогодні!

Дивись онлайн «Аферисти в сітях» 4 сезон 8 випуск від 27.02.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Аферисти в сітях» 7 випуск онлайн.