Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Хто проти блондинок?

Сезон 2
Вибрати сезон
Сезон 2
Сезон 1

50 сексуальних блондинок готові зруйнувати найпопулярніший стереотип людства: колір волосся не визначає рівень IQ! Для цього красуні кинули виклик чоловіку-знаменитості, якого не так просто здолати. Хто переможе у двобої?

Всі випуски: Сезон 2

Хто проти блондинок?

50 сексуальних блондинок готові зруйнувати найпопулярніший стереотип людства: колір волосся не визначає рівень IQ! Для цього красуні кинули виклик чоловіку-знаменитості, якого не так просто здолати. Хто переможе у двобої?

«Хто проти блондинок» (Новий канал) — українська адаптація голландської інтелектуальної телегри «Beat the blondes», яка покликана довести: окрім фантастичної краси, блондинки наділені неабияким розумом!


Правила інтелектуальної гри в проекті «Хто проти блондинок»

У всіх випусках шоу «Хто проти блондинок» бере участь один відомий чоловік і п’ятдесят учасниць, серед яких є одна топ-блондинка. Як правило, вона найпопулярніша та дуже розумна.

Увесь інтелектуальний бій складається з двох турнірів. На першому етапі в гостя програми є вибір із 10 різноманітних тем: від історії до фізики. Кожна категорія дорівнює одному запитанню і одному ряду блондинок. Головний герой повинен відповісти на 8 запитань шоу «Хто проти блондинок». Дивіться онлайн, як представник сильної статі змагатиметься за реальні гроші із 7 рядами білявок й однією топ-блондинкою. За кожну учасницю, яка неправильно відповіла на запитання, чоловік отримує грошову винагороду: 100 гривень за красуню з першого ряду, 200 — з другого і так далі. А ось за перемогу над топ-блондинкою виграш чоловіка подвоюється!

Проте є одна заковика: щоб продовжити боротьбу в наступному турі випуску «Хто проти блондинок», чоловік має перемогти 25 білявок!

Супергра другого туру побудована трішки складніше: гравцеві дається на вибір три запитання вже без варіантів відповіді. Блондинки пишуть здогадки на спеціальних аркушах і чекають, доки гість шоу «Хто проти блондинок» озвучить свій варіант. Якщо він правильний — знаменитість може святкувати перемогу над білявками. Проте коли серед блондинок є жінка, яка також не помилилася, чоловіка чекає ще одне запитання. У цьому турі теж є підступ: гравцеві дається шанс на дві помилки. Якщо ж він схибить утретє — гра закінчується, а гроші героя отримають суперниці. Ті, хто любить дивитися онлайн випуски «Хто проти блондинок», знають: не всі чоловіки «доживають» до супергри! Трапляється, що деякі з них визнають свою поразку вже в першому турі!


До яких хитрощів вдаються учасниці шоу «Хто проти блондинок» заради перемоги?

Звісно, крім гострого розуму, в арсеналі білявих красунь є:

  • методи зваблення;
  • відверті костюми;
  • неймовірна врода та сексуальність;
  • надзвичайна говірливість.

Погодьтеся, чоловіки люблять очима, тому їм дуже важко встояти перед армією краси й сексуальності! Блондинки запросто можуть збити з пантелику будь-кого, хто наважиться вступити з ними в бій.

 

Ведучі програми «Хто проти блондинок» (Новий канал)

Перший сезон інтелектуальної гри доручили в міцні руки Андрія Доманського та Сергія Писаренка. Шоу «Хто проти блондинок» 2018 під своє крило взяла найпопулярніша білявка українського шоу-бізнесу Леся Нікітюк.

 

Дивіться онлайн «Хто проти блондинок»: усі випуски улюбленого шоу на сайті Teleportal.ua! Переконайтеся: білявки не тільки можуть змусити чоловіків шаленіти від краси, але й приворожити гострим розумом!