Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Блондинки дізналися про темне минуле Педана
<p><strong>В ігровому шоу Хто проти блондинок 2018 випуск один чоловік буде змагатися із 50 розумними блондинками.</strong></p><p>Героєм Хто проти блондинок 2018 випуск 1 став ведучий Олександр Педан, відомий за проектами «Зірки під гіпнозом», «Дешево і сердито», «Хто зверху?» І іншим телевізійним шоу. Чи допоможе йому накопичений життєвий досвід обіграти 50 красивих розумних жінок, які ще й відволікають його увагу дуже невеликою кількістю одягу? Дивіться онлайн Хто проти блондинок 1 випуск і дізнаєтеся!</p><p><strong>Олександр вплутався в справжню інтелектуальну битву. У студії проекту зібралися найцікавіші блондинки країни, у тому числі ведуча Леся Никитюк і топ-блондинка випуску.</strong> Остання відома тим, що підкорила Еверест - чи зможе Саша потягатися з такою рішучою жінкою? Побачите в шоу Хто проти блондинок 2018.</p><p>Педана очікують сім рядів дівчат, з якими йому доведеться позмагатися у розумі і дотепності. Учасники шоу вибирають одну із запропонованих категорій і відповідають на несподівані питання. Наприклад, що пишуть на дорожніх знаках в Австралії, чому пілотам не можна носити бороди, і що було написано в найпершій в історії заяві на відпустку? Ви теж дізнаєтеся відповіді на ці питання разом з Олександром і учасницями проекту Хто проти блондинок 2018.</p><p>Крім того, в 1 випуск Хто проти блондинок 2018 відкриються таємниці минулого Педана. З ким із блондинок він вже зустрічався, і за яких обставин? А ще учасники шоу будуть танцювати, жартувати, відкривати пиво зубами і, звичайно ж, відчайдушно дурити.</p><p><strong>Чи зможе одна Олександр Педан обіграти 50 блондинок в інтелектуальній битві? Хто виграє гроші і поїде в Європу відпочивати? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 1!</strong></p><p>Це шоу руйнує все міфи про світловолосих дівчат, які ви коли-небудь могли чути. Забудьте бородаті анекдоти і дивіться, які ці жінки насправді в шоу Хто проти блондинок 2018.</p>

Блондинки дізналися про темне минуле Педана

Всі випуски | Сезон 1

Блондинки дізналися про темне минуле Педана

В ігровому шоу Хто проти блондинок 2018 випуск один чоловік буде змагатися із 50 розумними блондинками.

Героєм Хто проти блондинок 2018 випуск 1 став ведучий Олександр Педан, відомий за проектами «Зірки під гіпнозом», «Дешево і сердито», «Хто зверху?» І іншим телевізійним шоу. Чи допоможе йому накопичений життєвий досвід обіграти 50 красивих розумних жінок, які ще й відволікають його увагу дуже невеликою кількістю одягу? Дивіться онлайн Хто проти блондинок 1 випуск і дізнаєтеся!

Олександр вплутався в справжню інтелектуальну битву. У студії проекту зібралися найцікавіші блондинки країни, у тому числі ведуча Леся Никитюк і топ-блондинка випуску. Остання відома тим, що підкорила Еверест - чи зможе Саша потягатися з такою рішучою жінкою? Побачите в шоу Хто проти блондинок 2018.

Педана очікують сім рядів дівчат, з якими йому доведеться позмагатися у розумі і дотепності. Учасники шоу вибирають одну із запропонованих категорій і відповідають на несподівані питання. Наприклад, що пишуть на дорожніх знаках в Австралії, чому пілотам не можна носити бороди, і що було написано в найпершій в історії заяві на відпустку? Ви теж дізнаєтеся відповіді на ці питання разом з Олександром і учасницями проекту Хто проти блондинок 2018.

Крім того, в 1 випуск Хто проти блондинок 2018 відкриються таємниці минулого Педана. З ким із блондинок він вже зустрічався, і за яких обставин? А ще учасники шоу будуть танцювати, жартувати, відкривати пиво зубами і, звичайно ж, відчайдушно дурити.

Чи зможе одна Олександр Педан обіграти 50 блондинок в інтелектуальній битві? Хто виграє гроші і поїде в Європу відпочивати? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 1!

Це шоу руйнує все міфи про світловолосих дівчат, які ви коли-небудь могли чути. Забудьте бородаті анекдоти і дивіться, які ці жінки насправді в шоу Хто проти блондинок 2018.