Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гра на роздягання з ревізором
<p><strong>У програмі Хто проти блондинок 2018 сам непідкупний ревізор позмагався з 50 чарівними дівчатами за грошовий приз!</strong></p><p>Героєм Хто проти блондинок 2018 випуск 2 став Микола Тищенко – відомий ресторатор і ведучий програми «Ревізор». Йому доведеться з'ясувати, хто ж домінує у цій студії - він або блондинки.</p><p>Микола і його чарівні суперниці будуть змагатися в знанні історії, будівельної справи та інших різноманітних тем. Вони спробують вгадати, що таке пілоерекція, як називався презерватив в Англії 19 століття, і хто ввів моду на інтимний пірсинг у чоловіків.</p><p><strong>Тільки в передачі Хто проти блондинок 2018 випуск 2 ви побачите, як грізний ревізор повзе на колінах і надягає на себе жіночі панчохи!</strong></p><p>Серед опоненток Миколи виявилася дівчина, яка охороняла самого Кріштіану Роналду, і перша в його житті жінка-таксистка. Красуні показали себе з найнесподіваніших ракурсів: дівчата вгадували інструменти на дотик, навчили Тищенко володіти мовою і влаштували справжню гру на роздягання! Чи залишиться ревізор одягненим до кінця цього змагання? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 2 – таке пропустити не можна.</p><p>Ще в цьому випуску Хто проти блондинок 2018 Миколі Тищенку зробили масаж прямо в студії. А одна з блондинок сподобалася йому настільки, що він вирішив забрати її з собою...</p><p>Сім рядів прекрасних дівчат проти одного чоловіка! Шоу Хто проти блондинок показує битву не на життя, а на смерть. Чи зможуть світловолосі красуні переконати глядачів у тому, що всі анекдоти про них - це неправда? Блондинки мають намір домогтися справедливості разом з ведучою Лесею Нікітюк. Адже кожна з них пройшла жорсткий відбір, відповівши на 300 складних питань під час кастингу. Хто переможе в цій нерівній боротьбі? Дивіться в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 2!</p>

Гра на роздягання з ревізором

Всі випуски | Сезон 1

Гра на роздягання з ревізором

У програмі Хто проти блондинок 2018 сам непідкупний ревізор позмагався з 50 чарівними дівчатами за грошовий приз!

Героєм Хто проти блондинок 2018 випуск 2 став Микола Тищенко – відомий ресторатор і ведучий програми «Ревізор». Йому доведеться з'ясувати, хто ж домінує у цій студії - він або блондинки.

Микола і його чарівні суперниці будуть змагатися в знанні історії, будівельної справи та інших різноманітних тем. Вони спробують вгадати, що таке пілоерекція, як називався презерватив в Англії 19 століття, і хто ввів моду на інтимний пірсинг у чоловіків.

Тільки в передачі Хто проти блондинок 2018 випуск 2 ви побачите, як грізний ревізор повзе на колінах і надягає на себе жіночі панчохи!

Серед опоненток Миколи виявилася дівчина, яка охороняла самого Кріштіану Роналду, і перша в його житті жінка-таксистка. Красуні показали себе з найнесподіваніших ракурсів: дівчата вгадували інструменти на дотик, навчили Тищенко володіти мовою і влаштували справжню гру на роздягання! Чи залишиться ревізор одягненим до кінця цього змагання? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 2 – таке пропустити не можна.

Ще в цьому випуску Хто проти блондинок 2018 Миколі Тищенку зробили масаж прямо в студії. А одна з блондинок сподобалася йому настільки, що він вирішив забрати її з собою...

Сім рядів прекрасних дівчат проти одного чоловіка! Шоу Хто проти блондинок показує битву не на життя, а на смерть. Чи зможуть світловолосі красуні переконати глядачів у тому, що всі анекдоти про них - це неправда? Блондинки мають намір домогтися справедливості разом з ведучою Лесею Нікітюк. Адже кожна з них пройшла жорсткий відбір, відповівши на 300 складних питань під час кастингу. Хто переможе в цій нерівній боротьбі? Дивіться в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 2!