Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Амадор Лопес танцює для блондинок
<p><strong>У шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3 красень-латинос Амадор Лопес вплутався у нерівну битву з прекрасними жінками.</strong></p><p>Герой нового випуску Хто проти блондинок 2018 Амадор відомий своїми різнобічними інтересами - він і фехтувальник, і співак, і хореограф. Та тільки чи допоможуть йому всі ці вміння переграти 50 чарівних блондинок?</p><p><strong>Ведуча Хто проти блондинок 2018 Леся Никитюк підготувала для Амадора Лопеса тематичну гру, присвячену тваринам.</strong></p><p>У шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3 дівчини перевтілилися у небезпечних диких кішок. Співакові доведеться добряче постаратися, щоб обіграти їх.</p><p>Учасники інтелектуальної гри будуть відповідати на тематичні питання. Глядачі разом із Амадором дізнаються, з ким готовий одружитися Джордж Клуні, що спільного у павука-стрибуна і Каті Осадчої, а ще – на яку тварину схожі чоловіки.</p><p>Крім битви умів, героя програми Хто проти блондинок 2018 очікують і інші несподіванки. Йому доведеться танцювати тверк лежачи і пити козяче молоко прямо в студії. <strong>Не пропустіть запальні танці Амадора Лопеса в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3!</strong></p><p>Дівчата теж не посоромилися і показали свої незвичайні вміння. Наприклад, дівчина в костюмі шамана зіграла музику на фруктах і овочах, а ведуча Леся Никитюк особисто зробила герою програми масаж. Дивіться дивовижне шоу від талановитих жінок в 3 випуск Хто проти блондинок 2018.</p><p>У цьому випуску прозвучали зворушливі історії про домашніх улюбленців та несподівані одкровення з особистого життя. Амадору навіть відкрили найстрашнішу таємницю - що може утримати шикарну біляву жінку від знайомства з чоловіком?</p><p><strong>Безжальна топ-блондинка Монро з самого початку пообіцяла поставити Амадора на коліна.</strong> Чи зможе один хореограф обіграти 50 прекрасних жінок і отримати грошовий приз? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 3!</p><p><br></p>

Амадор Лопес танцює для блондинок

Всі випуски | Сезон 1

Амадор Лопес танцює для блондинок

У шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3 красень-латинос Амадор Лопес вплутався у нерівну битву з прекрасними жінками.

Герой нового випуску Хто проти блондинок 2018 Амадор відомий своїми різнобічними інтересами - він і фехтувальник, і співак, і хореограф. Та тільки чи допоможуть йому всі ці вміння переграти 50 чарівних блондинок?

Ведуча Хто проти блондинок 2018 Леся Никитюк підготувала для Амадора Лопеса тематичну гру, присвячену тваринам.

У шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3 дівчини перевтілилися у небезпечних диких кішок. Співакові доведеться добряче постаратися, щоб обіграти їх.

Учасники інтелектуальної гри будуть відповідати на тематичні питання. Глядачі разом із Амадором дізнаються, з ким готовий одружитися Джордж Клуні, що спільного у павука-стрибуна і Каті Осадчої, а ще – на яку тварину схожі чоловіки.

Крім битви умів, героя програми Хто проти блондинок 2018 очікують і інші несподіванки. Йому доведеться танцювати тверк лежачи і пити козяче молоко прямо в студії. Не пропустіть запальні танці Амадора Лопеса в шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 3!

Дівчата теж не посоромилися і показали свої незвичайні вміння. Наприклад, дівчина в костюмі шамана зіграла музику на фруктах і овочах, а ведуча Леся Никитюк особисто зробила герою програми масаж. Дивіться дивовижне шоу від талановитих жінок в 3 випуск Хто проти блондинок 2018.

У цьому випуску прозвучали зворушливі історії про домашніх улюбленців та несподівані одкровення з особистого життя. Амадору навіть відкрили найстрашнішу таємницю - що може утримати шикарну біляву жінку від знайомства з чоловіком?

Безжальна топ-блондинка Монро з самого початку пообіцяла поставити Амадора на коліна. Чи зможе один хореограф обіграти 50 прекрасних жінок і отримати грошовий приз? Дивіться Хто проти блондинок 2018 випуск 3!