Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Володимира Остапчука роздягли прямо у студії
<p>В ігровому шоу Хто проти блондинок український ведучий та актор Володимир Остапчук кинув виклик п'ятдесяти шикарним жінкам у червоних купальниках.</p><p>Чи зможе чоловік здолати прекрасних дівчат? Дивіться найбільш незвичайну інтелектуальну битву в шоу Хто проти блондинок 2018!</p><p>Герой шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 4 Володимир зіткнувся з такими питаннями і завданнями, які йому й не снилися.</p><p>Разом з ним ми дізнаємося, яка аномалія є у моделі Кароліни Крюкової, чим укладали волосся самураї за часів Середньовіччя, і що одягала перша у світі жіноча футбольна команда.</p><p><strong>Володимир прийшов на шоу Хто проти блондинок із твердим наміром перемогти і отримати свої гроші. Він не очікував, що стане на коліна перед ведучою Лесею Никитюк ще на самому початку ефіру!</strong></p><p>Шоу Хто проти блондинок - це не тільки інтелектуальна битва, але ще і майданчик для демонстрації талантів. У цьому випуску Хто проти блондинок 2018 дівчата вразили Володимира до глибини душі. Наприклад, одна з учасниць написала для нього картину... власним тілом. Дівчині потрібно було всього лише подивитися Остапчуку в очі, щоб відобразити його внутрішній світ на полотні.</p><p><strong>Блондинки роздягли Володимира Остапчука прямо у студії!</strong></p><p>Прикриваючись правилами гри, ведуча Леся Никитюк відібрала у нього сорочку. Тепер Володимиру доведеться навчитися позувати для фото, як модель фітнес-бікіні. Чому б і ні, якщо майстер-клас дає красива блондинка?</p><p><strong>Але найбільшою несподіванкою для Володимира стало збільшення губ.</strong> Йому довелося погодитися на несподіваний експеримент.</p><p>Чи стануть губи актора більше до кінця випуску Хто проти блондинок 2018? Чи зможе він обіграти всіх дівчат і свою найсильнішу суперницю - топ-блондинку Славу Камінську? Дивіться шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 4 онлайн - дізнайтеся, чи страшно відомому ведучому програвати жінці.</p>

Володимира Остапчука роздягли прямо у студії

Володимира Остапчука роздягли прямо у студії

В ігровому шоу Хто проти блондинок український ведучий та актор Володимир Остапчук кинув виклик п'ятдесяти шикарним жінкам у червоних купальниках.

Чи зможе чоловік здолати прекрасних дівчат? Дивіться найбільш незвичайну інтелектуальну битву в шоу Хто проти блондинок 2018!

Герой шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 4 Володимир зіткнувся з такими питаннями і завданнями, які йому й не снилися.

Разом з ним ми дізнаємося, яка аномалія є у моделі Кароліни Крюкової, чим укладали волосся самураї за часів Середньовіччя, і що одягала перша у світі жіноча футбольна команда.

Володимир прийшов на шоу Хто проти блондинок із твердим наміром перемогти і отримати свої гроші. Він не очікував, що стане на коліна перед ведучою Лесею Никитюк ще на самому початку ефіру!

Шоу Хто проти блондинок - це не тільки інтелектуальна битва, але ще і майданчик для демонстрації талантів. У цьому випуску Хто проти блондинок 2018 дівчата вразили Володимира до глибини душі. Наприклад, одна з учасниць написала для нього картину... власним тілом. Дівчині потрібно було всього лише подивитися Остапчуку в очі, щоб відобразити його внутрішній світ на полотні.

Блондинки роздягли Володимира Остапчука прямо у студії!

Прикриваючись правилами гри, ведуча Леся Никитюк відібрала у нього сорочку. Тепер Володимиру доведеться навчитися позувати для фото, як модель фітнес-бікіні. Чому б і ні, якщо майстер-клас дає красива блондинка?

Але найбільшою несподіванкою для Володимира стало збільшення губ. Йому довелося погодитися на несподіваний експеримент.

Чи стануть губи актора більше до кінця випуску Хто проти блондинок 2018? Чи зможе він обіграти всіх дівчат і свою найсильнішу суперницю - топ-блондинку Славу Камінську? Дивіться шоу Хто проти блондинок 2018 випуск 4 онлайн - дізнайтеся, чи страшно відомому ведучому програвати жінці.